Reklama
Správa dňa

Tesla má pripravené nové kryty kolies na Cybertruck

12 správ

Google TV pridáva natívnu funkciu Find My Remote. Prichádza v systéme Android 14 pre TV. Funkcia slúži na to, aby ste rýchlo mohli nájsť ovládač. Ten dokáže pípať a na 30 sekúnd sa rozbliká aj malé LED svetlo, všetko funguje do vzdialenosti 9 metrov.

Zobraziť celú správu

Pripravovaný iPhone 17 Ultra môže byť skutočným trhákom. Má prísť s výrazne tenším dizajnom oproti ostatným modelom série. Selfie kamera by mala dostať rozlíšenie až 24 Mpx, pričom zadné fotoaparáty by mohli dostať nový dizajn umiestnený v strede vrchnej časti zadnej steny.

Zobraziť celú správu

O2 zaradilo do O2 TV až 4 nové stanice. Konkrétne ide o Arena Sport 1, Arena Sport 2, TV Paprika a Prima COOL SK. Operátor tiež rozšíri ponuku O2 TV Mini o 3 stanice od Primy, a to Prima SK, Prima COOL SK a CNN Prima News.

Zobraziť celú správu

TopNový plne elektrický Volkswagen ID.7 dostal novú verziu infotainmentu s novými a prepracovanými funkciami. Na špičkovej úrovni je aj samotná plynulosť a reakcie systému na každý dopyt či dotyk. Srdcom nového systému je 15-palcový dotykový displej so skvelým rozlíšením a vylepšenou grafikou či intuitívnym rozmiestnením jednotlivých funkcií a nastavení. Pozrite sa, čím prekvapuje.

Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Apple môže označiť funkcie AI v iOS 18 ako betu. Toto je možno ďalší znak toho, že Apple je zaskočený revolúciou AI u ostatných spoločností alebo jeho plánované AI funkcie ešte nie sú dostatočne spoľahlivé na to, aby mohli byť spustené bez označenia testovacej verzie.

Zobraziť celú správu

Prima karty od Orangeu budú dostupné aj v nových prevádzkach. Tam patrí napríklad NAY, Andrea Shop a Elektro M.T. Doteraz boli Prima karty dostupné výhradne v Orangei a v sieti TABAK PRESS spoločnosti GGT.

Zobraziť celú správu

Novoobjavený ransomvér používa BitLocker na šifrovanie údajov obetí. BitLocker je šifrovač, ktorý debutoval v roku 2007 s vydaním systému Windows Vista. Ransomvér vykonáva tieto operácie iba na miestnych pevných diskoch. Neexistujú žiadna špecifická ochrana pred útokom.

Zobraziť celú správu

ESET oznámil nové partnerstvá a integrácie s poprednými technologickými firmami Stellar Cyber, Arctic Wolf a Elastic. Pomocou jednotného rozhrania API sa dokážu nástroje ESET bezproblémovo prepájať s bezpečnostnými riešeniami iných dodávateľov. Spolupráce sú súčasťou širšej stratégie spoločnosti ESET na podporu integrácie viacerých dodávateľov, vďaka čomu sa posilní kybernetická ochrana firiem.

Zdroj | Unsplash.com
Zobraziť celú správu
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.