Reklama
Správa dňa

Batérie v iPhonoch 15 majú dvojnásobnú životnosť

19 správ

Motorola bude od tohto roka používať Corning Gorilla Glass vo všetkých svojich smartfónoch. Nepadlo však ani slovo o tom, ktoré typy presne výrobca myslí, avšak v stánku na MWC boli demonštrované Gorilla Glass 5 a Gorilla Glass Victus 2.

Zobraziť celú správu

Peugeot poodhalil interiér pripravovaného modelu E-5008. Vidíme napríklad Panoramic i-Cockpit. Táto zakrivená 21-palcová panoramatická HD obrazovka kombinuje head-up displej s centrálnou dotykovou obrazovkou. Model bude k dispozícii aj v 7-miestnej verzii. Video si môžete pozrieť na tomto odkaze.

Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Meta a Microsoft žiadajú EÚ, aby Applu odmietla nové podmienky obchodu s aplikáciami. Apple chce stále brať 27-percentnú províziu z predaja uskutočneného mimo vlastného App Store. Tým pádom prakticky znemožňujú každému vývojárovi zarobiť si viac peňazí.

Zobraziť celú správu

Už aj Nubia plánuje vlastný véčkový smartfón. Predstavil by sa mal na podujatí MWC 2024 v Barcelone. Mal by mať 6,9-palcový 120-hertzový vnútorný displej, hlavný fotoaparát s 50-megapixelovým snímačom a 4 310 mAh batériu.

Zdroj | Nubia
Zobraziť celú správu

Vláda chce zakázať smartfóny na prvom stupni ZŠ. Minister Školstva Tomáš Drucker uviedol, že chcú opätovne zaviesť zákaz používania mobilných telefónov na prvom stupni. Je zriadená skupina zhruba 20 odborníkov, akademikov z externého prostredia, ktorí sú aj odborníci v oblasti digitálnych technológií.

Zobraziť celú správu

Samsung odhalil viac informácií o svojom Galaxy Ring. Ten bude dostupný v troch farbách, a to striebornej, zlatej a čiernej. Veľkosť batérie sa bude líšiť v závislosti od veľkosti, v rozsahu od 14,5 mAh do 21,5 mAh. Galaxy Ring bude súčasťou ekosystému Samsung Health a bude kompatibilný s Galaxy Watch. Do predaja sa má dostať koncom tohto roka.

Zdroj | Samsung
Zobraziť celú správu
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.