Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.
4 správy

TopOrange ako prvý a jediný slovenský operátor realizuje hromadnú výstavbu vysielačov so solárnym napájaním. Len tento rok ich sprevádzkoval 100 a pripravuje ďalšie. Každý vysielač napájaný energiou zo slnka znižuje uhlíkovú stopu operátora o stovky kilogramov oxidu uhličitého ročne. Spoločnosť chce aj týmto spôsobom znížiť svoj dopad na životné prostredie a zároveň šetriť náklady na energie.

Zobraziť celú správu

Spotify získava firmu, ktorá zisťuje škodlivý obsah, konkrétne spoločnosť Kinzen. Firma so sídlom v Dubline spolupracuje so Spotify od roku 2020, pričom sa spočiatku zameriavala na integritu obsahu súvisiaceho s voľbami. Odvtedy sa jej kompetencie rozšírili o zameranie sa na dezinformácie a nenávistné prejavy.

Zobraziť celú správu

Spoločnosť HP predstavila služby HP Instant Ink pre malé firmy a novú tlačiareň LaserJet Pro so službou HP+. Ako súčasť jedného predplatného služby Instant Ink si teraz malé podniky môžu nechať automaticky zasielať spotrebný materiál pre konkrétne zariadenia. To by malo pomôcť malým firmám ušetriť čas a peniaze. Nový rada tlačiarní HP LaserJet Pro 3000 a 4000 umožňuje rýchlu, multifunkčnú a výkonnú tlač.

Zdroj | HP
Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou
15 správ

Spolu s oznámením vylepšenej aplikácie Google Home spoločnosť tiež potvrdzuje, že aktualizuje svoje reproduktory Nest, inteligentné displeje a smerovače, aby pomohla ovládať zariadenia s novým štandardom Matter. Cieľom vylepšenej aplikácie bolo čiastočne pomôcť používateľom lepšie kontrolovať zariadenia pre inteligentnú domácnosť. Smartfón s Androidom automaticky rozpozná zariadenie Matter a pomôže ho rýchlo a bezpečne nastaviť.

Zobraziť celú správu

V priebehu októbra na streamovaciu platformu Disney+ dorazí viacero noviniek. 21. októbra si budete môcť pozrieť film Matriarcha a 26. októbra film Barbar. V rovnaký dátum príde aj 19. séria seriálu Klinika Grace a 6. séria V ohni.

Zobraziť celú správu

Už zajtra, 7. októbra, v Xiaomi Store v Avione v Bratislave v čase od 15:00 do 18:00 bude všetok sortiment na predajni o 20 % lacnejší. Platí to aj na predstavené novinky z eko systému ako napr. Xiaomi Robot Vacuum X10+ či Xiaomi Truclean W10 Ultra Wet Dry. Po predajni sa bude prechádzať aj robotický pes Xiaomi Cyberdog.

Zobraziť celú správu