Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

PLATENÁ SPOLUPRÁCA

Operátor O2 rozšíril svoju ponuku smartfónov a začíná predávať značku Infinix. Medzi novými zariadeniami sú dva modely s 5G konektivitou, konkrétne HOT20 5G a NOTE 12 Pro 5G, ale tiež cenovo výhodný 4G model SMART 7 HD. NOTE PRO 12 5G má 6,7″ True Color AMOLED displej, 8 GM RAM a 128 GB internú pamäť. Vzadu sa nachádza trojitý objektív s 108 Mpx hlavným snímačom, selfie kamera má rozlíšenie 16 Mpx.

Zdroj | Infinix
Zobraziť celú správu
#Smart watch

Garmin Instinct 2X Solar majú prakticky nekonečnú výdrž, stačí dostatok svetla

  • 3 min.
  • dnes
#Autá

Nissan ARIYA je elektromobil, ktorý si vás zaručene získa

  • 7 min.
  • dnes

Nový Nissan X-Trail poskytuje mega komfort nielen na predných sedadlách, ale i vzadu. K pohodliu patrí aj bezpečnosť. Ani v tomto smere nenechal Nissan nič na náhodu. Nissan X-Trail je vybavený pokročilým systémom ProPILOT s bezpečnostnými technológiami Navi-Link. Jedinečný je i jeho hybridný pohon e-POWER, kde benzínový motor plní funkciu generátora elektrickej energie. Verzia e-4ORCE je vybavená jedným motorom vpredu a druhým vzadu, disponuje teda paralelným pohonom všetkých kolies s výkonom 157 kW.

Zobraziť celú správu

TopSpoznajte s nami infotainment Suzuki Vitara. Základom pre ovládanie infotainmentu je dotykový 7-palcový displej. Ten dostanete už do druhého stupňa výbavy, teda je súčasťou každého nového modelu Suzuki Vitara Hybrid (okrem základnej výbavy Comfort). Už na prvý pohľad zaujme čistá grafika a niečo, čo nenájdete v mnohých aj tých najmodernejších modeloch súčasnosti… hlavné menu, kde na prvý pohľad vidíte všetko.

Zobraziť celú správu

TopViete, že vo všetkých predajniach NAY môžete využiť na osobný odber online rezervácie alebo objednávky? Rezervujte si produkt online a pripravený na vyzdvihnutie v predajni bude už do 15 minút. Rezervovať si môžete akýkoľvek produkt, ktorý je v predajni na sklade. Nemusíte sa registrovať, ani platiť vopred. Stačí tel. číslo a e-mail, kam vám z NAY dajú vedieť, keď bude tovar pripravený. Na vyzdvihnutie máte 48 hodín.

Zobraziť celú správu
#VIDEO TECHBOX

Peter Brezina - Prémiové služby v zdravotnícve sú kľúčové v krízových situáciách

  • 2 min.
  • 1.6.2023

Nový Nissan X-Trail je štýlové vodilo, z ktorého sa vám nebude chcieť vystúpiť. Výnimočné pohodlie, skvelé jazdné vlasnosti, prijateľná spotreba a dizajn, ktorý neuvidíte pri každom druhom semafore, vďaka čomu sa stanete neprehliadnuteľní. Unikátna technológia e-POWER, v ktorej sa spaľovací motor využíva výlučne na výrobu elektrickej energie a konštantne dobíja batériu, dokazuje, ako sa dá hybrid priblížiť k dokonalosti.

Zobraziť celú správu