Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.
14 správ

Samsung uviedol na trh Galaxy F54 5G so 108 Mpx fotoaparátom, čipsetom Exynos 1380 a 6 000 mAh batériou. Galaxy F54 5G je veľmi podobný Galaxy M54 5G, ktorý už bol uvedený na niekoľko trhov. Má 6,7″ FHD+ Super AMOLED displej s rozlíšením 2 400 x 1 080 px s obnovovacou frekvenciou 120 Hz a ochranou Corning Gorilla Glass 5. Vzadu sa nachádza trojitý fotoaparát, selfie kamera má 32 Mpx.

Zobraziť celú správu

Nové operačné systémy Apple prinesú vítanú zmenu vo vyvolávaní hlasového asistenta Siri. Namiesto známej frázy Hej Siri bude stačiť povedať len Siri. Vďaka tejto zmene Apple očakáva, že rozhovory so Siri budú prirodzenejšie. Okrem toho však prichádza ďalšia veľká aktualizácia, Siri môžete požiadať o viacero žiadostí bez toho, aby ste ju museli znova a znova aktivovať príkazom. Sklamaním je, že ani nová Siri nie je založená na AI.

Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Nothing Phone (2) sa veľmi rýchlo blíži k uvedeniu na trh. Uniknuté rendery poskytujú lepšiu predstavu o tom, ako sa telefón zmenil oproti prvej generácii. Na prvý pohľad má novinka dizajn, ktorý je zhruba identický s Nothing Phone (1). Podobné je tiež rozloženie osvetlenia, jediné výrazné rozdiely v osvetlení sa nachádzajú okolo fotoaparátu s rozdelenou LED diódou a okolo časti bezdrôtového nabíjania. Väčšie zmeny je môžné vidieť okolo bokov a zadnej strany, s oblejšími stranami kovového rámu a zakrivenými okrajmi pozdĺž displeja (bol predtým úplne plochý) a zadného skla. K dispozícii je nový LED blesk pre nastavenie duálneho fotoaparátu.

Zdroj | OnLeaks
Zobraziť celú správu

Operátor O2 rozšíril svoju ponuku smartfónov a začíná predávať značku Infinix. Medzi novými zariadeniami sú dva modely s 5G konektivitou, konkrétne HOT20 5G a NOTE 12 Pro 5G, ale tiež cenovo výhodný 4G model SMART 7 HD. NOTE PRO 12 5G má 6,7″ True Color AMOLED displej, 8 GM RAM a 128 GB internú pamäť. Vzadu sa nachádza trojitý objektív s 108 Mpx hlavným snímačom, selfie kamera má rozlíšenie 16 Mpx.

Zdroj | Infinix
Zobraziť celú správu

CEO Tesly, Elon Musk, povedal, že Tesla rada poskytne konkurenčným značkám licenciu na technológie vrátane Autopilota. Okrem toho generálny riaditeľ uviedol, že ďalšia technológia vyvinutá spoločnosťou bude otvorená licenčnej zmluve. Prvenstvo Tesly vo svete elektromobilov je nespochybniteľné a sieť Supercharger je rok čo rok na vrchole rebríčkov dostupnosti, aktuálne je otázkou, či sa nájdu nejakí odberatelia pre Autopilot alebo FSD.

Zobraziť celú správu