Reklama

ID7

#ŠPECIÁLNY PROJEKT

Volkswagen ID.7 - atraktívny dizajn s praktickými funkciami

  • 4 min.
  • 12.6.2024

TopVedeli ste, že akumulátor uložený v podlahe nového Volkswagen ID.7 má celkovú kapacitu 82 kWh a využiteľnú kapacitu až 77 kWh? Vďaka veľkej batérii a efektivite pohonu sa môžete tešiť na celkový dojazd na jedno nabitie až 700 kilometrov. Jazdu z Bratislavy do Košíc, prípadne naopak, tak dáte s absolútnym prehľadom aj bez toho, aby ste sa museli niekde zastavovať na nabíjanie.

Zobraziť celú správu
#ŠPECIÁLNY PROJEKT

Volkswagen ID.7 - výkonný so silou takmer 300 koní, efektívny s dojazdom 700 km

  • 4 min.
  • 5.6.2024

TopVolkswagen ID.7, víťaz ankety RODINNÉ TECHBOX EV ROKA 2024 powered by ejoin, je technológiami nabitý elektromobil a časť z nich sa práve orientuje na to, aby ste bezpečne prišli do cieľa. Základom je inteligentný adaptívny tempomat, vďaka ktorému si auto vždy samo drží dostatočný odstup od áut pred vami. Možnosti ID.7 sú ale ďaleko vyššie. Inžinieri vo Wolfsburgu vyvinuli takzvaný Travel Assist, prečítajte si o bezpečnosti novinky viac.

Zobraziť celú správu
#ŠPECIÁLNY PROJEKT

Volkswagen ID.7 - prvotriedna bezpečnosť, asistenčné systémy a svetlá ID.LIGHT

  • 4 min.
  • 29.5.2024

TopNový plne elektrický Volkswagen ID.7 dostal novú verziu infotainmentu s novými a prepracovanými funkciami. Na špičkovej úrovni je aj samotná plynulosť a reakcie systému na každý dopyt či dotyk. Srdcom nového systému je 15-palcový dotykový displej so skvelým rozlíšením a vylepšenou grafikou či intuitívnym rozmiestnením jednotlivých funkcií a nastavení. Pozrite sa, čím prekvapuje.

Zobraziť celú správu
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.