Reklama
Správa dňa

Tesla má pripravené nové kryty kolies na Cybertruck

14 správ

Škoda Octavia je na Slovensku bestsellerom, dlhodobo obsadzuje prvé priečky v predaji výrobcu, ale i celkovo na trhu. Prišiel čas na vylepšenia a tie sú v mnohých ohľadoch zásadné. Žiaľ chýba plug-in hybrid, no svetelný podpis či nový infotainment posúva Octaviu liftback a Combi do sfér najvybavenejších a najmodernejších modelov výrobcu.

Zobraziť celú správu

Logitech prináša nové produkty skupiny Logi for Mac, ktoré majú zlepšiť pracovné podmienky používateľov Macov. Ide o zariadenia MX Keys S for Mac, MX Keys S Combo for Mac, MX Anywhere 3S for Mac, MX Keys Mini for Mac a novú ergonomickú klávesnicu Ergo Wave Keys for Mac. Novinky sú vyladené tak, aby zvyšovali produktivitu a pohodlie pri práci a zároveň spĺňajú rozmanité potreby používateľov systémov macOS a iPadOS aj svojím špecifickým rozložením kláves pre macOS a farbami, ktoré ladia s ekosystémom Apple.

Zdroj | Logitech
Zobraziť celú správu

Porsche ohlásilo Porsche 911 Carrera GTS na rok 2025 ako jeho prvý hybridný model. Dokáže zrýchliť z nuly na stovku za 2,9 s a dosahuje rýchlosť 310 km/h. V prístrojovej doske je niekoľko nových technológií vrátane plne digitálneho prístrojového panelu na 12,6″ zakrivenom displeji, ktorý zobrazuje informácie z CarPlay. Prosche tvrdí, že je „hlbšie integrovaný do vozidla“, ne zrejme nejde o nový generáciu CrPlay, ktorú Apple oznámil v roku 2022.

Zdroj | Porsche
Zobraziť celú správu

Motorola predstavila prvé smartfóny na svete s fotoaparátom a displejom s overením Pantone. Ide o nové ladenie fotoaparátu a displeja s certifikátmi Pantone Validated a Pantone SkinTone Validated. Tieto technologické programy, ktoré čakajú na patentovanie, testujú zariadenie výrobcu, aby sa zabezpečilo verné podanie farieb Pantone a odtiene pokožky. Na splnenie kritérií hodnotenia musí fotoaparát, resp. displej zachovať vernosť farieb z rôznej škály farieb, ktoré sa nachádzajú v sprievodcoch Pantone PMS a SkinTone. Hodnotenia Pantone displeja a fotoaparátu sú uznané na nových zariadeniach motorola edge 50 ultra a motorola edge 50 pro.

Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

T-Mobile oznámil, že kupuje UScellular za 4,4 miliardy dolárov v hotovosti a prevzal dlh spoločnosti. Operátor ponecháva prakticky všetky bezdrôtové služby UScellular. Po uzavretí akvizície, niekedy v polovici budúceho roku, budú mať zákazníci z USA plný prístup k „najväčšej a najrýchlejšej 5G sieti“ T-Mobile v krajine bez toho, aby museli využívať roaming iných operátorov, keď opustia oblasť pokrytia v USA.

Zobraziť celú správu

ESET spúšťa na svojom portáli Bezpečne vo firme bezplatné Školenie kybernetickej bezpečnosti pre zamestnancov. Jeho cieľom je poskytnúť zamestnancom v prehľadnej podobe poznatky, ktoré posilnia odolnosť ich organizácie pred kybernetickými hrozbami. Školenie pokrýva najbežnejšie digitálne nástrahy, s ktorými sa zamestnanci môžu pri práci stretnúť. Svoje vedomosti si môžu overiť aj v teste na záver.

Zobraziť celú správu

Samsung ešte v priebehu tohto roku pridá do hodiniek Galaxy nové funkcie pre zdravie a kondíciu založené na AI. Spoločnosť predstavila funkcie AI na hodinkách, ide napríklad o prispôsobené zdravotné skóre, tipy, indikátory spánku a odporúčania tréningových postupov. Jednou z veľkých vylepšení je nové energetické skóre, ktoré sa učí z rôznych osobných metrík a poskytuje komplexné informácie o zdraví. Model čerpá z rôznych údajov o spánku, vrátane toho, kedy išiel nositeľ spať, ako dlho a ako dobre spal, a jeho srdcovej frekvencie a variability počas spánku.

Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.