Reklama
Správa dňa

Xiaomi 14 Ultra bude mať veľký 1-palcový senzor Sony LYT900

14 správ

Používatelia TikTok žalujú štát Montana kvôli zákazu aplikácie. Sťažnosť bola podaná na americkom okresnom súde pre okres Montana len niekoľko hodín po tom, čo guvernér Montany podpísal zákon zakazujúci aplikáciu TikTok vo vlastníctve Číny z dôvodu obáv o bezpečnosť USA.

Zobraziť celú správu

Apple zakazuje svojim zamestnancom používať ChatGPT. Spoločnosť sa obáva, že tieto platformy AI zhromažďujú dôverné údaje od zamestnancov. Okrem ChatGPT tiež zakázal používať GitHub Copilot, ktorý vlastní Microsoft.

Zobraziť celú správu

Majiteľ odhalil stav batérie Tesla Model 3 2018 Long Range po 160 000 kilometroch. Keď bolo auto nové, plné nabitie naznačovalo dojazd 309 míľ. Obrazovka jeho Modelu 3 teraz zobrazuje dojazd 290 míľ pri plnom nabití, čo znamená, že batéria má stále 94 % pôvodnej kapacity.

Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

TopVedeli ste, že zūmo XT2 je odolná motocyklová navigácia postavená pre dobrodružstvá? Jej  veľký jasný 6″ displej je dobre čitatelný na slnku a odolá počasiu aj vibráciam z motora. Pozrieť si môžete aj obľúbené mototrasy, MICHELIN Scenic Roads a satelitné zábery, aby ste mohli objaviť nové miesta na preskúmanie. Po návrate zdieľajte detaily z vašej jazdy vrátane akcelerácie a brzdenia. Novinka je dostupná za 599,99 € na www.garmin.sk

Zobraziť celú správu

Smartfón so 120 Hz AMOLED displejom za 200 eur? Našli sme ho! S AMOLED displejom budete mať krajšie a sýtejšie farby, pričom čierna farba bude skutočne čierna a nie len taká tmavosivá. To vám spestrí zážitok z pozerania filmov, fotografií alebo hrania hier! Týmto displejom disponuje základný Redmi Note 12, ktorý si môžete zakúpiť v internetovom obchode mi-store.sk a u vybraných predajcov na Slovensku.

Zobraziť celú správu

Elon Musk a vedúci spoločnosti Tesla sa stretli s predsedom a tímom spoločnosti Samsung. Obe spoločnosti údajne rokujú o čipoch pre autonómne riadenie a o spoločnom rozšírení budúceho úsilia. Samsung tiež vyrába pokročilé čipy pre autonómne riadenie pre spoločnosti ako Mobileye a NVIDIA.

Zobraziť celú správu

TopDnes štartuje unikátny balón s raketoplánom, ktorý do vesmíru postupne vyvezie 1 000 minifigúrok LEGO. Prvú raketu s 333 figúrkami štartujúcu z Partizánskeho letiska môžete sledovať na tomto linku. Volacie značky sú OM2OFA-1. Rovnako môžete vidieť aj miesto kam figúrky dopadnú.

Zobraziť celú správu

ESET vydal správu APT Activity Report, ktorá sumarizuje aktivity vybraných skupín zameraných na pokročilé pretrvávajúce hrozby (APT). Ide o prípady pozorované, skúmané a analyzované výskumníkmi ESET-u od októbra 2022 do konca marca 2023. Experti okrem iného zistili, že skupiny Ke3chang a Mustang Panda, ktoré sú napojené na Čínu, sa v sledovanom období zamerali na európske organizácie. Severokórejská skupina Lazarus zase zaútočila na zamestnancov dodávateľa obranných zariadení v Poľsku. A APT skupiny napojené na Rusko boli aktívne najmä na Ukrajine a v krajinách Európskej únie.

Zdroj | ESET
Zobraziť celú správu

HTC oficiálne predstavilo HTC U23 Pro. Je postavený na 6,7″ FHD+ OLED displeji so 120 Hz obnovovacou frekvenciou a ochranou Gorilla Glass Victus. V displeji je dierka pre 32 Mpx selfie kameru, snímač odtlačkov prstov je zabudovaný v tlačidle ON/OFF na bočnej strane. Hlavný fotoaparát sa skladá zo 108 Mpx OIS snímača, 8 Mpx ultraširokouhlého objektívu a 5 Mpx makro snímača. Novinku poháňa Snapdragon 7 Gen 1 spárovaný s 8 GB RAM a Androidom 13. Cena začína na 510 eurách.

Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.