Reklama

garminRS23

TopAk je človek oddýchnutý, prístup k tréningu je v porovnaní s neprimeraným časom venovaným odpočinku diametrálne odlišný. Vyvážený spánok dokáže skvalitniť deň ako taký – či už ho venujete športovej aktivite, regenerácii, či bežným povinnostiam. Ale ako viete, že ste sa dobre vyspali? Viete, že môžu pomôcť aj technológie? Prečítajte si zaujímavý článok Spánok a spánkové skóre pod drobnohľadom – prečo sa naň zamerať?

Zdroj | blog.garmin.sk
Zobraziť celú správu

TopChcete získať nové športové hodinky či satelitné komunikátory Garmin za výhodné ceny? Aktuálne prebieha akcia, kde môžete pri kúpe na garmin.sk ušetriť desiatky eur. Stačí si vybrať model série Forerunner 255, Instinct 2X Solar, Approach či inReach. Ale pozor, akciové ceny sú platné len do 31. marca 2024 alebo do vypredania zásob a len pre vybrané farebné varianty a modely.

Zdroj | Garmin.sk
Zobraziť celú správu

TopPre vášnivých cyklistov môže byť kombinácia športových hodiniek a cyklopočítača nielen vítaná, ale aj prínosná. Aj ako jednotliví hráči sú zariadenia vítaným pomocníkom, no práve ich kombinácia vám poskytne detailný a komplexný záznam nielen počas prebiehajúcej aktivity, ale aj mimo nej, v priebehu celého dňa. Kedy staviť na cyklopočítač aj športtester?

Zdroj | blog.garmin.sk
Zobraziť celú správu

TopS turistickou navigáciou Garmin ETREX® SOLAR môžete používaním na slnku získať neobmedzenú výdrž batérie pri podmienkach slnečného žiarenia 75.000 luxov. Sledujte trasové body, navigujte sa späť na obľúbené miesta, na  vysokokontrastnom 2.2” displeji. ETREX® SOLAR získate za 279,90 € na garmin.sk.

https://youtu.be/xUCanGKqpFc
Zobraziť celú správu

TopObjavte hlboké spojenie s potápačskými počítačmi v podobe multišportových hodiniek Descent Mk3 a Mk3i. Vytvorené pre potápačov s jasným AMOLED displejom za zafírovým sklíčkom, vodotesnosť do hĺbky meraných 200 metrov s indukčnými tlačidlami pre zamedzenie zatečenia. Dostupné sú už na garmin.sk od 1 249,99 € až po 1 849,99 €.

https://youtu.be/GzL_LqtwWas
Zobraziť celú správu

TopSpoznajte hodinky Garmin Venu 3, ktoré ponúkajú pokročilé zdravotné a fitnes funkcie, ako aj možnosť telefonovať a posielať textové správy. Nie sú to len smart hodinky. Stanú sa vaším osobným trénerom na zápästí a pomôžu vám dosiahnuť vaše ciele.

Zobraziť celú správu

TopSpoznajte samého seba s Garmin vívoactive 5, patnerom na vašom zápästí pre každý cieľ, ktorý si vytýčite, nech už je to čokoľvek. Jasný farebný displej a výdrž batérie 11 dní vám umožnia poznať vaše telo lepšie ako kedykoľvek predtým. Úroveň vašej energie – Body Battery s perzonalizovanými náhľadmi vám dá navyše perfektný prehľad o tom, ako sa viete popasovať so záťažou na vaše telo a psychiku počas dňa. Novinka je k dispozícii na garmin.sk za 299,99 €.

https://youtu.be/iijZHZZEUsE
Zobraziť celú správu

TopSpoznajte samého seba s hodinkami Garmin Venu 3. Dokonalý tréner na zápästí navrhnutý na podporu vašich cieľov. Doba výdrže batérie až 14 dní. Inteligentné hodinky s GPS sú účelovo navrhnuté s pokročilými funkciami pre zdravie a kondíciu, ktoré vám pomôžu lepšie porozumieť svojmu telu. Počas dňa si vyberte z aktivít, animovaných cvičení a viac ako 30 predinštalovcaných športových apiek, vrátane tých na invalidnom vozíku. Garmin Venu 3 sú dostupné za 499,99 € na garmin.sk

Zobraziť celú správu
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.