Reklama
Správa dňa

Nothing integruje ChatGPT do svojich smartfónov

11 správ

Fotky Google sa v posledných mesiacoch dočkali viacerých zmien, no pripravujú sa ešte. TheSpAndroid a Android Authority hlásia, že vidia reťazce kódu, ktoré naznačujú novú funkciu s názvom Môj týždeň, ktorá je len vo vývoji. Jej presné fungovanie zatiaľ nepoznáme, zdá sa, že bude umožňovať používateľom zdieľať najdôležitejšie momenty ich týždňa s pozvanými.

Zobraziť celú správu

Počas stretnutia s analytikmi a investormi Apple týkajúceho sa hospodárskych výsledkov za 1Q 2024 komentovali generálny riaditeľ Tim Cook a finančný riaditeľ Luca Maestri nedávno ohlásené zmeny App Store v Európskej únii. Podľa nich sú príjmy Apple Store z EÚ veľmi nízke a predstavujú len 7 % z globálnych tržieb. Luca Maestri to uviedol do kontextu so zmenami, ktoré od nich požaduje EÚ, napríklad alternatívne obchody s aplikáciami, alebo trhy, či alternatívne možnosti fakturácie.

Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Elonovi Muskovi sa posledné mesiace príliš nedarí. Aby toho nebolo málo, stovky manažérov ho v prieskume Fortune označili za najviac preceňovaného amerického generálneho riaditeľa. Spoločnosť požiadala generálnych riaditeľov, aby zoradili svojich najviac preceňovaných a podceňovaných kolegov. Musk získal 399 hlasov, zatiaľ čo generálny riaditeľ Disney Bob Iger, ktorý sa umiestnil na druhom mieste, získal 302 hlasov.

Zobraziť celú správu

14. februára sa do kín dostane životopisný film Bob Marley: One Love. Okrem uvedenia filmu ho House of Marley oslavuje aj ohlásením limitovanej edície gramofónu na oslavu Bobovho života. Pripravila špeciálnu sériu gramofónov Stir It Up Wireless s uvedením názvu filmu a výrobným číslom laserom vyleptané do bambusového podstavca gramofónu. Navyše, každý z 250 dostupných gramofónov bude dodávaný s certifikátom pravosti.

Zobraziť celú správu

Nový operačný systém pre iPhony iOS 18 bude revolučný. Podľa aktuálnych informácií sa vraj môžeme tešiť na jednu z najväčších aktualizácií iOS, ak nie najväčšiu, v histórii spoločnosti. Pôjde najmä o príchod umelej inteligencie do systému, ktorý prenesie nové možnosti a funkcionality. Apple koniec-koncov nič iné neostáva, po predstavení série Samsung Galaxy S24 je jasné, že najbližšie roky bude mať AI čoraz väčší priestor.

Zobraziť celú správu

Volkswagen oslavuje tento rok 50. výročie Golfu, prvý model zišiel z montážnej linky v marci 1974. Technický riaditeľ VW, Kai Grunitz pre Top Gear potvrdil, že budúci Golf bude na spaľovací pohon, avšak ďalšia generácia bude plne elektrická, objaví sa zrejme v roku 2028. Čo to znamená pre ID.3? Grunitz povedal, že medzi týmito dvoma elektromobilmi môže dochádzať k určitému prekrývaniu a tiež to, že „nie je dostatok miesta na to, aby sme mali dva alebo tri rôzne modely vhodné pre toho istého zákazníka“. 

Zdroj | VW
Zobraziť celú správu

Asistent Google sa vypína na smart televízoroch Samsung. Konkrétne sa tak stane od 1. marca 2024, na čo Samsung upozornil na svojej stránke podpory. Zmena sa týka všetkých inteligentných televízorov z roku 2022 a 2021, 2020 8K a 4K QLED TV, 2020 Crystal UHD TV a 2020 Frame, Serif, Terrace a Sero.

Zobraziť celú správu
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.