Reklama

kona23

TopVedeli ste, že Hyundai KONA sa vie postarať aj o vašu pozornosť? Má totiž už v štandardnej výbave kameru v interiéri, ktorá neustále analyzuje vašu tvár (tvár vodiča) a v prípade ospalosti alebo nepozornosti vás upozorní, dokonca ak je to nutné aj zasiahne. O pohodlie počas jazdy sa stará aj head-up displej, kedy nemusíte spustiť zrak z cesty. Prečítajte si viac o bezpečnosti s Hyundai KONA.

Zobraziť celú správu
#ŠPECIÁLNY PROJEKT

Hyundai KONA sa stará o vašu bezpečnosť! Takto to robí

  • 5 min.
  • 13.11.2023
#ŠPECIÁLNY PROJEKT

Hyundai KONA šokuje technológiami. Čo vás čaká za volantom?

  • 5 min.
  • 5.11.2023

TopAkú motorizáciu vášho nového auta preferujete? Moderné SUV Hyundai KONA vám dáva na výber. Môžete si vybrať benzínovú, dieselovú, hybridnú, ale aj plne elektrickú verziiu modelu. Pozrite si ponuku Hyundai KONA a či Hyundai KONA Electric hneď teraz. Potešíme vás správou, že toto mimoriadne atraktívne moderné SUV si môžete kúpiť od 22 590 eur, po uplatnení akciového bonusu.

Zdroj | Hyundai
Zobraziť celú správu

TopHyundai KONA je moderné dynamické kompaktné SUV, ktoré prekvapí svojou veľkosťou a priestrannosťou, ale aj širokým výberom motorizácií. Dá sa povedať, že z motorizácií si vyberie každý. Nechýba pritom ani plne elektrická verzia modelu Hyundai KONA Electric, ktorá nadväzuje na úspechy predchodcu, ktorý patril k najobľúbenejším elektrickým modelom na Slovensku.

Zdroj | Hyundai
Zobraziť celú správu
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.