Reklama
Správa dňa

Amazon včera predstavil množstvo zariadení a nové služby

13 správ

Canon ohlásil fotoaparát určený pre vlogerov a tvorcov obsahu na globálnych trhoch. PowerShot V10 je kompaktný a ľahký fotoaparát, ktorý sa zmestí do vrecka používateľa. Má 1″ 20,9 Mpx CMOS snímač, ktorý efektívne využíva 13,1 Mpx pre video a 15,2 Mpx pre fotografiu. Na natáčanie videí je k dispozícii širokouhlý objektív 19 mm f/2,8. Fotoaparát je vybavený procesorom Canon DIGIC X a zobrazovacou technológiou EOS. Napája ho 1 250 mAh batéria. Predávať sa má zhruba za 130 eur.

Zobraziť celú správu

Minulý mesiac boli v Orange najpredávanejšie tieto smartfóny: Samsung Galaxy A54, Samsung Galaxy A34, Samsung Galaxy S23 5G 256GB, Apple iPhone 14 128GB, Samsung Galaxy A14, Apple iPhone 13 128GB, Samsung Galaxy A53 5G, Xiaomi Redmi Note 12, Samsung Galaxy A23 5G a Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G.

Zobraziť celú správu

TopElektronický výcvikový obojok je kontroverzná téma a rozdeľuje ľudí na dva tábory – na tých, ktorí sú za, a na tých, ktorí sú vyslovene proti. Takýto tréning psa sa však nedá vnímať čierno-bielo a treba naň nazerať z rôznych uhlov pohľadu. Je totiž dôležité vedieť, na čo konkrétne slúži aj kedy a ako ho používať, pretože i skúsení kynológovia a cvičitelia psov sa stretávajú s ľuďmi, ktorí s ním nevedia správne zaobchádzať. Prečítajte si na túto tému viac.

Zdroj | Garmin
Zobraziť celú správu

4ka pripravila pre študentov nové paušály. SLOBODA pre MLADÝCH prináša 4 GB dát v SR a EÚ už v základe za 4 eurá. V cene je 50 minút volania a 50 SMS. Ak si priplatíte 6 eur za DÁTA NAVYŠE, získate ďalších 20 GB dát v SR. Za SLOBODA pre MLADÝCH + zaplatíte 10 eur, získate 20 GB v SR (Z toho 9,56 GB v EÚ) plus 50 minút/SMS v SR a EÚ. Študentské paušály sú na 30 dní, no ponúka možnosť aktivovať si paušál aj viackrát počas platnosti paušálu.

Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Bolt rozbieha kampaň Ženy za volantom, ktorá si dáva za cieľ motivovať ženy vyskúšať si toto tradične mužské odvetvie. Príkladom je práve práve Slovensko, kde počet žien za volantom taxíkov kontinuálne rastie. Kampaň prichádza v čase, keď takmer deväť z desiatich žien (89 %) uviedlo, že za posledných dvanásť mesiacov zaznamenali nárast životných nákladov, ako vyplýva z prieskumu, ktorý Bolt realizoval v štyroch krajinách Európy a Afriky.

Zdroj | Bolt
Zobraziť celú správu

Včera predstavil Google na konferencii I/O 2023 novú sadu komponentov pre vývojárov aplikácií na urýchlenie vývoja aplikácií pre OS Android TV, ktorá prináša nový vzhľad týchto aplikácií. Ide o nový súbor pokynov pre dizajn pre aplikácie vytvorené pre OS Android TV – základnú platformu pre Android TV a Google TV. Nové pokyny poskytujú vývojárom referenčný bod pri navrhovaní platformy a obsahujú niekoľko kľúčových prvkov (tlačidlá, karty, odporúčaný kolotoč,navigačná zásuvka, či rozhranie s kartami).

Zobraziť celú správu

WhatApp po prvýkrát prichádza na smart hodinky. Na včerejšom podujatí I/O 2023 Google oznámil, že četovacia aplikácia bude k dispozícii v lete na zariadeniach Wear OS 3, vrátane Samsung Galaxy Watch5 a Pixel Watch. Okrem iných funkcií vám verzia WhatsApp pre hodinky umožní nahrávať a odosielať hlasové správy. Aplikáciu môžete použiť aj na odosielanie textových správ a zobrazenie zoznamu obľúbených kontaktov.

Zobraziť celú správu

Slovak Telekom oznámil finančné výsledky za 1Q 2023. Zaznamenal síce istý rast výnosov, ale klesajúci prevádzkový zisk EBITDA. Spoločnosť za významné momenty prvých mesiacov roka 2023 označuje nový míľnik v pokrytí 5G siete: Telekom ako prvý operátor dosiahol 40 % populácie; štart komunikačnej platformy #rešpekt; pokrytie optiky prekročilo 1,05 milióna domácností, či predaj podielu v dcérskej spoločnosti PosAm. Telekom už tretí raz za sebou získal ocenenie Operátor roka.

Zobraziť celú správu

OS Android Automotive od Google prichádza do automobilov s aktualizáciou na Android 14 budete môcť využívať viacero displejov vo vozidle. Okrem toho je začína podporovať aplikácia YouTube, ktorá je určená pre spolucestujúcich. Systém tiež ponúka cestujúcim možnosť pomáhať vodičovi s navigáciou z displeja pred nimi spolu s ďalšími funkciami. Počet vozidiel podporujúcu túto platformu sa má tento rok zdvojnásobiť, keď si ju osvoja ďalšie značky ako Chevrolet, Renault, Volvo, Polestar a Honda.

Zdroj | Google
Zobraziť celú správu
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.