Reklama
Správa dňa

Prečo Apple odstúpil of kúpy vyhľadávača Bing?

17 správ

TopMožno ste si tým už prešli. Vysnívate si vaše nové auto. Nakonfigurujete si ho do posledného detailu a objednáte si ho. Tešíte sa, kedy bude vyrobené. Chceli by ste však vidieť, ako sa vyrába? Nám sa to podarilo! Konečne prišiel deň D, kedy sa naša nová X1-ka v plug-in-hybridnej verzii xDrive25e vyrobila. Ako to vyzeralo? Môžete byť teraz aj vy exkluzívne pri tom!

Zobraziť celú správu

Prevádzkový výsledok Škoda Auto za prvý kvartál vzrástol o 60 %. Tržby oproti rovnakému obdobiu minulého roku vzrástli o viac ako 30 % na 6,794 miliardy eur. Najviac sa darilo modelom Škoda Octavia, Kamiq a Kodiaq.

Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Operátor UPC vylepšil a zmenil názov svojej TV aplikácie. Tá mení názov na UPC TV. Okrem inovovaného dizajnu, vďaka ktorému je používanie aplikácie ešte jednoduchšie a užívateľsky komfortnejšie.

Zobraziť celú správu

Bose aktualizáciou vylepšuje slúchadlá QuietComfort Earbuds II. Po novom môžu používatelia využiť na počúvanie aj hovory ľubovoľné slúchadlo samostatne. Ak má užívateľ nainštalovanú aplikáciu Bose Music a povolené automatické aktualizácia, prebehne update úplne automaticky.

Zobraziť celú správu

Spoločnosť Nikon predstavila fotoaparát Z 8. Prináša množstvo funkcií modelu Z 9 v ľahkom tele. Predstavuje ideálny hybridný fotoaparát pre tvorcov, ktorí chcú ľahšie telo na snímanie z ruky alebo plnoformátový fotoaparát. Cena je stanovená ja 4 599 eur.

Zobraziť celú správu

Pripravovaný grafický čip od Intelu môže výkonovo zničiť konkurenciu. Podľa zdrojov notebooky vybavené čipmi Meteor Lake nemusia potrebovať samostatnú grafickú kartu, pretože integrovaný grafický čip bude dostatočne výkonný, aby mohol konkurovať karte GeForce GTX 1650 od NVIDIE.

Zobraziť celú správu

Nasledujúca generácia smart hodiniek od Google sa bude volať jednoducho Pixel Watch 2. Pridanie čísla nie je pre Google prekvapivým systémom názvov. Hodinky budú zrejme predstavené až na jeseň po boku novej série smartfónov Pixel 8.

Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Intel vyšetruje únik údajných súkromných kľúčov používaných bezpečnostnou funkciou Intel Boot Guard. To môže mať vplyv na jej schopnosť blokovať inštaláciu škodlivého firmvéru UEFI na zariadeniach MSI. V marci zaútočil vydieračský gang Money Message na hardvér značky MSI. Tvrdil, že počas útoku ukradol 1,5 TB údajov vrátane firmvéru, zdrojového kódu a databáz. Gang požadoval výkupné 4 milióny dolárov, po nezaplatení začali unikať ukradnuté dáta zverejňovať.

Zobraziť celú správu
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.