Reklama

RX2023

TopVedeli ste, že základný bezpečnostný systém Lexus Safety System + je už pri Lexus RX štandardnou súčasťou výbavy ELEGANCE? Novinka môže byť vaša s motorizáciou 350h a v bohatej výbave ELEGANCE už od 71 900 eur, pričom aktuálne je k dispozícii za akciovú cenu 64 900 eur. Najvýkonnejší Lexus RX 500h si môžete dopriať v mimoriadne bohatej výbave F SPORT PERFORMANCE alebo F SPORT PERFORMANCE TOP od 96 900 eur. Spoznajte asistenčné systémy Lexus RX.

Zobraziť celú správu
#ŠPECIÁLNY PROJEKT

Vyskúšali sme si, ako nový Lexus RX dokáže ochrániť vodiča i celú posádku

  • 6 min.
  • 29.9.2023

TopInteriér nového Lexus RX srší kvalitnými materiálmi kam sa pozriete. Čo vás ohúri pravdepodobne najviac je obrovský dotykový displej multimediálneho systému Lexus Media Display, ktorý má až 14-palcov a dostanete ho už v základnej výbave ELEGANCE vrátane navigačného systému Lexus Premium Navigation. Lexus RX môže byť váš s motorizáciou 350h a v bohatej výbave ELEGANCE už od 71 900 eur, pričom aktuálne je k dispozícii za akciovú cenu 64 900 eur. Spoznajte ho s nami.

Zobraziť celú správu
#Autá

Vo vnútri je Lexus RX plný vychytávok, zážitok a luxus dostanete už v základe

  • 6 min.
  • 23.9.2023
#Autá

Nový Lexus RX má hybrid pre každého, ktorý by ste si vybrali vy?

  • 7 min.
  • 14.9.2023

TopSpoznajte s nami nový Lexus RX! Totiž, toto veľké luxusné SUV môžete mať vo verzii RX 350h Elegance v akciovej cene už od 64 900 eur. A výbava je mimoriadne bohatá, napríklad už v „základe“ dostanete celú paletu bezpečnostných a asistenčných systémov vrátane adaptívneho tempomatu, čalúnenie sedadiel zo syntetickej kože Tahara, ale napríklad aj 14” centrálny displej Lexus Media Display či prémiový audio systém Lexus. Pozrite si cenník jednotlivých verzií modelu Lexus RX.

Zobraziť celú správu
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.