Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Vďaka našim tipom dáte tie najlepšie darčeky

Vďaka našim tipom dáte tie najlepšie darčeky
Zdroj | Roberto Nickson
Richard Pliešovský
Vďaka našim tipom dáte tie najlepšie darčeky
Zdroj | Roberto Nickson
Zdroj | Roberto Nickson

Dnes je presne 19. dní do Štedrého dňa, je teda naozaj najvyšší čas pustiť žilou peňaženke a dať zabrať vašej kreativite. Bolo by predsa trápne dať vašim najbližším nudné, všedné a nezaujímavé darčeky.

Vďaka úsiliu našich redaktorov to máte oveľa jednoduchšie, stačí, ak ste dávali pozor a uložili ste si naše najzaujímavejšie tipy. Čože? Vy ste nedávali pozor? Nerobili ste si žiadne poznámky?

Obsah pokračuje pod reklamou

Smartfón už roky patrí medzi stálice na darčekovom nebi. Nečudo, že sme ich výberu venovali viacero článkov: Smartfón do 600 eur, smartfón do 300 eur, či smartfón pre tínedžera.

Máte doma hráča? Pozrite si, aké notebooky môžu byť preňho na začiatok ako stvorené. Hľadáte ideálny darček na Vianoce pre vašich najmenších alebo hravého dospelého, ktorého bavia technológie či stavebnice? Vybrali sme pre vás 8 technologických hračiek na Vianoce pre malých i veľkých.

Už ste rozmýšľali nad tým, čo kúpite vašim rodičom, resp. starým rodičom? Určite vám prišli na um aj kreatívnejšie nápady ako nové ponožky, papuče, či kniha. Nielen my, ale aj tí skôr narodení idú s dobou a chcú si naplno užívať výhody moderných technológií! Pozrite si 8 naozaj užitočných darčekov pre rodičov a starých rodičov.

Zdroj | Sandra Seitamaa

Ste športovo založení, alebo poznáte niekoho, kto je, ale ešte stále nemá na zápästí žiadne smart zariadenie, ktoré by mu meralo aspoň základné hodnoty? Vianoce sú ten správny čas, kedy to zmeniť a nemusíte za to zaplatiť veľa peňazí. Tu sú cenovo dostupné smart hodinky.

Bezdrôtové slúchadlá sú fenomén, trend, ktorý naplno odštartoval Apple s jeho prvým modelom AirdPods. Ten ešte nepodporoval funkciu ANC, ale dosiahol to, že zrazu každý chcel tieto čarovné štuplíky do uší. Ich praktickú stránku sme si mohli overiť na vlastnej koži počas koronavírusu, keď sme zrazu sedeli celá rodina doma a v nezriedka stiesnených priestoroch sme mali pracovať, aj relaxovať. Aktívny filter hluku v slúchadlách sa okamžite stal bestsellerom. Tu je 9 najlepších slúchadiel s ANC.

Pozrite si

Aké budú tohtoročné Vianoce? Minieme viac, no mnohí tento rok neobdarujú nikoho

A čo naši operátori?

Zaujímavým riešením môže byť využitie ponúk naších operátorov, či už kúpou dvojičiek zariadení, využití vianočných kupónov, alebo, ak máte nárok na nový mobil, predĺžením zmluvy. Užitočné informácie nájdete v článku TOP 4 vianočné ponuky u slovenských operátorov, ktoré by ste nemali prehliadnuť.

Ako vidíte, možností na obdarovanie tých, ktorých sú vášmu srdcu najbližší, je veľmi veľa. Nakupujte však s rozmyslom, zvyčajne je obyčajné objatie a bozk tým naväčším darom.