Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

TOP 4 vianočné ponuky u slovenských operátorov, ktoré by ste nemali prehliadnuť

TOP 4 vianočné ponuky u slovenských operátorov, ktoré by ste nemali prehliadnuť
Zdroj | Roberto Nickson
Stanislav Vinc
TOP 4 vianočné ponuky u slovenských operátorov, ktoré by ste nemali prehliadnuť
Zdroj | Roberto Nickson
Zdroj | Roberto Nickson

Vianoce začínajú u mobilných operátorov o niečo skôr a tak už tu dnes pred sebou máme kompletnú ponuku všetkých štyroch slovenských operátorov pre tohtoročné sviatky.

U väčšiny operátorov si tieto Vianoce môžete zaobstarať nové zariadenia so zaujímavými zľavami, niektorí stavili na netradičnú ponuku hardvéru, iní zas na digitálne darčeky.

4ka

Obsah pokračuje pod reklamou

Operátor 4ka prichádza tieto Vianoce s klasickým bonusom na nákup nového zariadenia k paušálom. Nový smartfón, tablet, notebook alebo aj hernú konzolu si môžete k svojmu paušálu pod stromček kúpiť so zľavou až do výšky 210 eur.

Bonus na nové zariadenie môžete získať kúpou niektorého z paušálov SLOBODA 100+, 300+, SLOBODA DÁTA alebo SLOBODA NEKONEČNO+ spolu so smartfónom prostredníctvom e-shopu alebo niektorej z (partnerských) predajní operátora. Výška Bonusu závisí od typu paušálu a počtu mesačných splátok za telefón, ktorý si vyberiete.

Paušál/počet mesačných platieb12 mesačných platieb18 mesačných platieb24 mesačných platieb30 mesačných platieb
SLOBODA 100+36 EUR54 EUR72 EUR90 EUR
SLOBODA 300+60 EUR90 EUR120 EUR150 EUR
SLOBODA DÁTA60 EUR90 EUR120 EUR150 EUR
SLOBODA NEKONEČNO+84 EUR126 EUR168 EUR210 EUR

Kúpiť si takýmto spôsobom so zľavou môžete bežné smartfóny od tých cenovo dostupných až po vlajkové lode, ale napríklad aj hernú konzolu Xbox Series S, Nintendo Switch či tablet Apple iPad Mini (2019) a notebook Lenovo IdeaPad 1 14.

O2

Vianoce v O2 sa nesú najmä v znamená Vianočných kupónov, pod čím sa ukrývajú zaujímavé zľavy na vybrané zariadenia vo výške od 30 € až do 276 €. Kompletnú vianočnú ponuku tohto operátora sme už pre vás spísali v samostatnom článku, no v skratke môžeme ešte uviesť, že tieto kupóny možno využiť na kúpu slúchadiel O2 pods, smartfónov Samsung Galaxy Z Flip4, Xiaomi 12 Lite 5G, Motorola Edge 30 Neo 5G, vysávača XIAOMI Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro a televízora Samsung TV 55″ Crystal UHD.

Vybrať si z tejto ponuky samozrejme môžete podľa vášho gusta, no nedá nám nevypichnúť z tohto zoznamu špeciálne bezdrôtové slúchadlá O2 pods. Na prvý pohľad sa môže zdať, že zľava 30 € nestojí za veľa, no všimnúť si treba pôvodnú cenu – iba 49 €. Šikovné slúchadlá s dotykovým ovládaním, bezdrôtovým nabíjaním a celkovo až 20-hodinovou výdržou tak môžete získať pre seba alebo blízkeho pod stromček už za 19 €, čo je prakticky bezkonkurenčná cena.

Orange

Vianočná ponuka v Orangei je pomerne komplexná, vďaka čomu si v nej nájde každý to svoje. Kompletne ju môžete spoznať v našom samostatnom článku, no pokiaľ máte v merítku darčeky pre celú rodinu i tých najmenších, špeciálne vás upozorníme na ponuku Love a s ňou spojenú možnosť kúpy vybraných zariadení na splátky bez navýšenia od 1 €.

V náročnejšej ekonomickej dobe padne vhod, ak môžete pod stromček deťom kúpiť novú hernú konzolu bez väčšej jednorázovej investície, či projektor, na ktorom si pozriete všetky vianočné rozprávky spoločne. Orange tieto Vianoce zaradil do špeciálnej ponuky herné konzoly Microsoft Xbox Series X, Series S a PlayStation 5, ako aj projektory Xiaomi Mi Smart Projector 2 a Samsung The Freestyle.

Na splátky tieto zariadenia môžete v Orangei tieto Vianoce získať, pokiaľ si z vášho paušálu Go Safe a pevného internetu alebo pevného internetu + TV poskladáte ponuku Love. Ak máte v Orangei viacero služieb, ponuku Love sa určite oplatí využiť. Viac o nej a všetkých jej benefitoch sa dozviete aj na webovej stránke operátora.

Telekom

Vianoce v Telekome sú podobne bohaté ako u konkurencie a tak vás opäť odkážeme aj na náš samostatný článok, kde špeciálnu sviatočnú ponuku tohto operátora spoznáte podrobnejšie. Nechýbajú v nej zľavy na zariadenia, ale ani zaujímavé „prekvAPPenia“ v mobilnej aplikácii.

Obsah pokračuje pod reklamou

V tradičnej vianočnej ponuke slovenských operátorov nesmú chýbať ani obľúbené dvojičky, čo platí nielen pre Telekom, ale aj vyššie spomínaný Orange. Čím nás však dvojičky v Telekome zaujali tentokrát, sú zaujímavé kombinácie konkrétnych zariadení.

V ponuke dvojičiek nájdete tradičné kombinácie smartfón + smartfón či smartfón + slúchadlá, ale aj netradičné dvojičky TV + smartfón, smart hodinky + smartfón či projektor + smartfón. Na mysli máme konkrétne duo 65″ 4K UHD televízora Philips s podsvietením Ambilight, ku ktorému získate smartfón Motorola E32s a smart hodinky Samsung Galaxy Watch 5 v dvoch veľkostiach so smartfónom Samsung Galaxy A13, ktorý figuruje ako dvojička aj pri dnes už spomínanom projektore Samsung The Freestyle.