Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Spoznali sme Vianoce operátora O2. Chce upútať kupónmi a O2 pods za 19 €!

Spoznali sme Vianoce operátora O2. Chce upútať kupónmi a O2 pods za 19 €!
Roman Calík
Spoznali sme Vianoce operátora O2. Chce upútať kupónmi a O2 pods za 19 €!

Dnes sme sa dozvedeli, aké budú Vianoce u operátora O2. Dobrou správou je, že Vianočná ponuka je jednoduchá a rýchlo sa v nej zorientujete.

Operátor totiž vsadil na Vianočné kupóny, vďaka ktorým získate vybrané zariadenia so zľavou od 30 do 276 eur. Prišiel aj so zaujímavou aktivitou, ako môžete pomôcť iným vďaka vášmu starému telefónu.

Vianoce v O2 nie sú o nových ponukách, nových paušáloch či nových službách. Sú o výhodnejšom hardvéri, kde ten najdostupnejší výjde na 19 €. Výhodným ponukám sa však nevyhnete, totiž aktuálne prebiehajúce akcie budú pokračovať do 30. januára 2023.

Ktoré? Tak napríklad budete mať aj naďalej šancu získať vyšší O2 SMART Paušál za cenu nižšieho, a to na celých 24 mesiacov. Žiaľ, túto akciu využijete len ak k operátorovi prejdete od iného operátora a prenesiete si do O2 vaše číslo. Ak sa pozrieme na portfólio O2 SMART Paušálov, mimoriadne zaujímavo pri prenose čísla do O2 pôsobí Titánový O2 SMART Paušál. Za cenu 32 € totiž dostanete neobmedzené správy, volania aj dáta.

Obsah pokračuje pod reklamou

Pritom platí, že získate aj bonus na zariadenia, ktorý je v tomto prípade 180 €. Prečo o tom hovoríme? Čítajte ďalej. Je dobré vedieť aj to, že od 2. novembra 2022 budú neobmedzené dáta v 4G/5G sieti zrýchlené vrámci tohto paušálu na hodnotu 25 Mbit/s.

Pozrite si

O2 vás teraz za prenos čísla odmení zľavou na celé dva roky

Akcia vyšší za cenu nižšieho bude predĺžená aj v prípade ak si aktivujete Internet na doma. Za cenu Bieleho či Modrého internetu na doma tak môžete mať Strieborný Internet na doma. V tomto prípade zvýhodnená cena platí 12 mesiacov po aktivácii. Ak sa rozhodnete pre Zlatý alebo Platinový Internet na doma, získate ho vždy za cenu nižšieho Internetu na doma.

Ak si chcete vyskúšať sieť 5G a máte 5G smartfón, vhodnú SIM kartu či 5G nastavenia, môžete si cez O2 aplikáciu požiadať aj o 100 GB bezplatných dát. Aj táto akcia sa predlžuje do 30. januára 2023.

Ako však získať Vianočný kupón, ktorý by mal byť najväčším lákadlom Vianoc v O2? Dá sa povedať, že takýto kupón získa každý zákazník operátora, aj ten, kto využíva len predplatené služby. Čím však služieb využívate viac, tým viac kupónov získate.

Kupóny majú rôznu hodnotu, minimálne 30 €, naopak maximálne 276 €. Je možné ich použiť len na vybrané produkty, a to: slúchadlá O2 pods, smartfóny Samsung Galaxy Z Flip4, Xiaomi 12 Lite 5G, Motorola Edge 30 Neo 5G, vysávač XIAOMI Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro alebo televízor Samsung TV 55″ Crystal UHD.

Kupóny sa nedajú kombinovať medzi sebou a tým zľavu navýšiť. Ak by ste chceli skladací Samsung Galaxy Z Flip4, ten viete získať s kupónom za 816 €! Avšak pozor, ak máte napríklad k vášmu paušálu bonus na zariadenie, tak cenu si viete ešte dodatočne znížiť. Napríklad pri spomínanom Titánovom O2 SMART Paušály môžete mať takto Z Flip4 za 636 € (v hotovosti). A to je skutočne zaujímavá ponuka.

Ak sa rozhodnete pre najvyšší Diamantový O2 Smart Paušál, toto skladacie véčko by vás vyšlo 456 €. V redakcii pritom skladacie smartfóny rozhodne odporúčame.

Kombinácia zľavy na zariadenia a Vianočného kupónu samozrejme funguje aj pri ďalších produktoch z vianočnej ponuky O2. Vysávač Xiaomi tak môžete mať skutočne doma za pár eur.

Najzaujímavejšia je však 30 € zľava na slúchadla O2 pods. Prečo? Ich samotná odporúčaná cena 49 € je už atraktívna. Majú totiž dotykové ovládanie, sú plne bezdrôtové, ponúknu nabíjaciu stanicu či dokonca bezdrôtové nabíjanie. Dá sa povedať, že ktorýkoľvek zákazník O2 ich môže mať doma za 19 €!

Obsah pokračuje pod reklamou

Kedy a ako akciu využijete? Zľavový vianočný kupón nájdete od 7. novembra 2022 v aplikácii O2 ako O2 príbeh. Po potvrdení tlačidla „Zobraziť zľavový kód“ sa vám, vygeneruje kupón s unikátnym kódom, ktorý zostane uložený vo vašej O2 aplikácii v sekcii Kupóny. Kupón si môžete následne uplatniť na predajni alebo v e-shope operátora. Na jedno zariadenie sa dá uplatniť vždy len jeden kupón. Zľavový kupón sa bude dať použiť do 30. januára 2023.

Idete do toho? My v redakcii slúchadlá O2 pods rozhodne vyskúšame a čoskoro vám dáme vedieť, aké sú.

Pri príležitosti Vianoc operátor umožní dokonca obdarovať aj tých, ktorí to najviac potrebujú. Férová Nadácia O2 a Nadácia Televízie Markíza totiž spojili svoje sily, aby vytvorili akciu, kde môžete s vašim nepoužívaným telefónom prísť na predajňu O2 a operátor všetky telefóny odovzdá partnerovi na recykláciu.

Ako takto pomôžete? Celú získanú hodnotu z telefónu totiž O2 odovzdá Nadácii Televízie Markíza pre darcovskú platformu Ďakujeme.sk. Okrem ekologického rozmeru takéhoto zberu nepotrebných telefónov z domácností, tak môžete ich zostatkovou hodnotou prispieť rodinám v núdzi. Zároveň budete mať istotu, že telefóny s nulovou hodnotou budú ekologicky zrecyklované, prípadne sa pre nich nájde ďalšie
užitočné využitie. Aj zber nepotrebných telefónov, rovnako ako Vianočné kupóny, začne 7. novembra 2022 a bude pokračovať do 30. januára 2023.