Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Telekom má na Vianoce darčeky pre všetkých, dvojičky aj novinky pod stromček

Telekom má na Vianoce darčeky pre všetkých, dvojičky aj novinky pod stromček
Stanislav Vinc
Telekom má na Vianoce darčeky pre všetkých, dvojičky aj novinky pod stromček

Po operátorovi Orange predstavil svoju vianočnú ponuku už aj Telekom. Niesť sa bude v znamení darčekov ku každej službe pre všetkých zákazníkov, bonusov k predplateným kartám i obľúbených dvojičiek, ktoré doplní aj nová produktová kategória.

Vianočná ponuka v Telekome oficiálne odštartuje už túto stredu 26. októbra 2022. Rozdelená bude na tzv. „prekvAPPenia“ a darčeky pre celú domácnosť k nákupom služieb.

Čím viac služieb, tým viac darčekov

Obsah pokračuje pod reklamou

Vianočné darčeky pre nových i existujúcich zákazníkov bude Telekom aj tento rok rozdávať prostredníctvom svojej mobilnej aplikácie, kde si budete môcť vybrať z minimálne dvoch „prekvAPPení“. Aktivovať si ich bude možné od stredy 26. 10. do 31. 12. 2022.

V prípade využívania viacerých služieb sa počet darčekov dostupných v aplikácii navýši. V prípade, že využívate v Telekome mobilný paušál, pevný internet aj televíziu, v aplikácii si budete môcť vybrať z ponuky až tri darčeky.

Vyberať si bude možné z nasledovného:

 • zľava 30 € na vybraný hardvér* (mobilný paušál, internet, TV, pevná linka)
 • zľava na príslušenstvo: 5 € pri mobilnom paušále, 10 € pri internet / TV / pevnej linke
 • nekonečné dáta na 30 dní (mobilný paušál bez nekonečných dát)
 • 1 GB na 7 dní (prepaid)
 • nekonečné volania v sieti Telekom na 7 dní (prepaid)
 • 50% zľava na PSN voucher (internet, pevná linka)
 • neobmedzené volania z pevnej linky (pevná linka bez XL)
 • HBO MAX do 30.12.2022 (mobilný paušál, internet, pevná linka)
 • Voyo štart (mobilný paušál, internet)
 • prémiový TV archív (Magio IPTV)
 • OnNet Security (biznis paušály)

V prípade prvého bodu sú pod vybraným hardvérom myslené smartfóny Huawei nova 9SE, Huawei P50 Pro, OnePlus Nord 2T 5G, OnePlus 10 Pro 5G, Samsung Galaxy A23 5G, Samsung Galaxy A33 5G a Xiaomi 12 Lite a nositeľné zariadenia Huawei Watch FIT 2, Huawei Watch GT3 Pro (46mm) a Samsung Galaxy Watch5 Pro (45mm, LTE).

(Ne)tradičné dvojičky zariadení

Výhodnejší nákup dvoch zariadení naraz sa stal obľúbenou formou akcie u viacerých operátorov. Telekom tento rok tento formát ponúkne v oblasti mobilných i pevných služieb s rekordným počtom siedmich dvojičiek.

Pri smartfónových dvojičkách Telekom stavil na bestsellery Samsung Galaxy A53 5G + Samsung Galaxy A22 5G. Rovnakú značku nájdeme aj vo dvojičkách smart hodinky + smartfón a projektor + smartfón, kde k hodinkám Samsung Galaxy Watch 5 v dvoch veľkostiach môžete získať smartfón Samsung Galaxy A13, ktorý figuruje ako dvojička aj pri projektore Samsung The Freestyle.

V ponuke nebude tento rok chýbať ani televízor, konkrétne 4K UHD TV od Philipsu s uhlopriečkou 65″, ku ktorému získate smartfón Motorola E32s. Rovnaký smartfón získate ako darček aj pri kúpe Notebooku Lenovo IdeaPad 1 14″. Ponuku dvojičiek uzatvára smartfón T Phone, ku ktorému vám Telekom tieto Vianoce pribalí slúchadlá JBL Tunes 230NC TWS.

Televízory, notebooky aj čistička vzduchu

Telekom na Vianoce zaradí do ponuky aj ďalšie zariadenia, medzi ktorými sa vôbec po prvý krát objaví aj smart čistička vzduchu Stadler Form Roger, ktorá dokáže zachytiť 99,3 % koronavírusov a príslušenstvo Roger Dual Filter H14.

Ponuku televízorov tento rok zastúpi 65″ 4K UHD televízor Samsung QE65Q60BAUXXH a 55″ 4K UHD televízor Philips 55PUS7406/12 s podsvietením Ambilight. Ak plánujete pod tohtoročný stromček kupovať notebook, v Telekome nájdete v ponuke ASUS Vivobook 15 a ASUS Vivobook 15X OLED.

Obsah pokračuje pod reklamou

Špeciálnu ponuku Telekom tento rok prináša aj pre hráčov, ktorí si môžu zaobstarať herný notebook ASUS TUF Dash F15, 34″ herný monitor Acer Nitro XZ2 či herné slúchadlá Lenovo Legion H300.

Podobne ako v Orangei, aj v Telekome nájdeme tieto Vianoce aj špeciálny balík hernej konzoly PlayStation 5 s hrou Gran Turismo 7. Pokiaľ si konzolu v Telekome objednáte pri aktivácii alebo predĺžení služby, do rúk sa vám dostane prioritne. Časť zásob má byť doručená ešte do Vianoc, resp. do konca roka, zvyšné v prvom štvrťroku 2023.

Vianoce s predplatenými kartami

Špeciálnu vianočnú ponuku Telekom prináša aj pre svoje predplatené karty Predplatenka a Easy, s ktorými si budete môcť v aplikácii vybrať jeden z darčekov, získať MIXI balíček alebo získať novú Predplatenku s bonusovým balíkom 10 GB dát.

V aplikácii Telekom si bude možné od stredy 26. 10. nájsť a aktivovať balík 1 GB dát na 7 dní alebo nekonečné volania v sieti Telekom na 7 dní. Druhým benefitom je MIXI balíček za dobitie predplatenej karty.

V prípade dobitia Predplatenky či Easy karty o 10 €, v ponuke MIX nájdete balíček 1 GB na 7 dní, v prípade dobitia karty o 12 a viac eur, v ponuke nájdete 1 GB dát + 100 minút na 7 dní. Tento benefit bude možné využiť aj viacnásobne.

K vyššie spomínaným dvojičkám s výnimkou T Phone + JBL slúchadiel bude Telekom rozdávať aj aj nové Predplatenky, v ktorých bude automaticky zahrnutý balík 10 GB dát.