Reklama
Správa dňa

SpaceX prekonal svoj 36 dní starý rekord

  • včera
13 správ

BMW odhaľuje názov prvého elektrického M. Nová registrácia ochrannej známky odhalila názov prvého vysokovýkonného M elektromobilu BMW. BMW M3 bude elektrické, pravdepodobne pod názvom iM3. Neboli zverejnené žiadne ďalšie podrobnosti.

Zobraziť celú správu

Google potvrdzuje dôvod chýbajúcich súborov na Disku Google. Problém sa týka iba obmedzenej skupiny používateľov a spoločnosť tvrdí, že bude sprístupňovať aktualizácie hneď, ako budú k dispozícii ďalšie informácie.

Zobraziť celú správu

IKEA predstavuje trojicu inteligentných senzorov na diaľkové monitorovanie a ovládanie domácnosti. Senzory sú navrhnuté tak, aby zákazníkom poskytli väčší pocit kontroly a pohodlia a umožnili im zostať v
spojení s ich domovom, aj keď sú mimo neho.

Zdroj | IKEA
Zobraziť celú správu

TopS turistickou navigáciou Garmin ETREX® SOLAR môžete používaním na slnku získať neobmedzenú výdrž batérie pri podmienkach slnečného žiarenia 75.000 luxov. Sledujte trasové body, navigujte sa späť na obľúbené miesta, na  vysokokontrastnom 2.2” displeji. ETREX® SOLAR získate za 279,90 € na garmin.sk.

https://youtu.be/xUCanGKqpFc
Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Telekom do aplikácie zaradil už štvrtý predvianočný MIXI balíček. Platí pre služby Easy a Predplatenka. Do nedele 10. decembra si budú môcť zákazníci oboch typov predplatených kariet aktivovať balíček 100 GB+100 minút+100 SMS za 4 eurá. Balík má platnosť celých 7 dní a aktivovať sa dá aj opakovane.

Zobraziť celú správu

Marvel chystá nové filmy, ktoré pripravia pôdu pre Avengers: Secret Wars. Konkrétne by malo ísť o snímky Spider-Man 4, Deadpool 3, Shang-Chi 2 a Fantastická štvorka. Hovorí sa hlavne o tom, že príbehy týchto filmov budú navzájom prepojené.

Zobraziť celú správu

Nová farebná schéma Máp Google je oficiálne spustená aj pre Android Auto. Začiatkom novembra začal Google zavádzať novú farebnú schému pre Mapy, ktorá sa objavila v mobilnej aplikácii a vo webovom rozhraní pre počítače. Aktuálne prichádza aj do systému Android Auto.

Zdroj | Google
Zobraziť celú správu

Austrália bude regulovať digitálne platby. Miestna vláda oznámila, že začlení Apple Pay, Google Pay a ďalšie digitálne platobné služby do novej regulačnej legislatívy popri kreditných kartách a iných platbách. Tento zákon splnomocní Austrálsku rezervnú banku regulovať platby tak, aby sa vzťahoval na nové a vznikajúce technológie.

Zobraziť celú správu

Od zavedenia Windows Hello v roku 2015 vo Windowse 10 sa väčšina notebookov a tabletov so systémom Windows dodáva s nejakým druhom nainštalovaného biometrického autentifikačného zariadenia. Teraz výskumníci z Blackwing Intelligence zverejnili rozsiahly dokument, ktorý ukazuje, ako sa im podarilo obísť niektoré z najpopulárnejších snímačov odtlačkov prstov používaných v počítačoch so systémom Windows. Surface od Microsoftu dokonca nepoužíval bezpečnostný protokol vyvinutý Microsoftom.

Zobraziť celú správu

Nissan Skyline sa zrodil v roku 1969 po zlúčení s Prince Motor Company (pôvodný výrobca Skyline). Teraz nastáva čas, aby sa z neho stal elektromobil. Elektrické SUV Skyline bude založené na Nissane Ariya a očakáva sa, že debutuje v roku 2025. Bude disponovať výkonom cez 450 koní, v USA by sa mohlo predávať pod značkou Infiniti (súčasný Skyline sa v USA predáva ako Infiniti Q50).

Zobraziť celú správu
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.