Reklama

Bezpečnosti nie je nikdy dosť! Vyhrajte 3x ESET HOME Security Premium

Ruky používajúce a ukazujúce na notebook
Zdroj | Unsplash/Mimi Thian
TECHBOX
Ruky používajúce a ukazujúce na notebook
Zdroj | Unsplash/Mimi Thian
Zdroj | Unsplash/Mimi Thian

Otázka bezpečnosti je v tomto období zvlášť podstatná, pretože sme svedkami mnohých podvodov a kriminálnych činností hekerov.

Na dokonalú ochranu ale myslí slovenská spoločnosť ESET, ktorá predstavila vylepšené balíčky HOME Security. Tie ale môžete u nás aj vyhrať, idete do toho?

ESET je etalónom bezpečnosti na internete v celosvetovom meradle a veľmi často sa mu podarí odhaliť nejaké nebezpečenstvo zo strany hekerov a iných nástrah. Spoločnosť ESET s novými balíčkami ESET HOME Security výrazne zjednodušila svoju ponuku na tri základné balíčky, a to Essential, Premium a Ultimate. Nové názvy presne odkazujú na možnú cieľovú skupinu. Už žiadne vyberanie z mnohých ponúk, teraz máte všetko výrazne jednoduchšie a rýchlejšie vybavené.

Obsah pokračuje pod reklamou
Zdroj | ESET

Prvou možnosťou je balík ESET HOME Security Essential. Ten ponúka moderné zabezpečenie koncových zariadení, či už ide o počítače s Windows a macOS, ale aj smartfóny a tablety s Androidom. K dispozícii je tiež Ochrana pri online platbách a prehliadaní, takže vaše citlivé dáta sú v maximálnom bezpečí. Je tu aj Ochrana súkromia v prehliadači, pre ktorú ESET vyvinul nové rozšírenia pre najpopulárnejšie internetové prehliadače ako Chrome, Edge aj Firefox.

Zlatou strednou cestou je balík ESET HOME Security Premium, ktorý ponúkne nad rámec základného balíka pokročilé šifrovanie cenných dát. Funkcia Secure Data zabezpečí, že aj v prípade straty alebo krádeže počítača, externého disku či USB kľúča, sa k dátam nikto cudzí nedostane.

Máte v každej službe iné heslo? Správny prístup, ale kto si to má pamätať? V takomto prípade určite oceníte aj zabudovaného správcu hesiel. Password Manager si bude všetky vaše heslá a ďalšie osobné údaje pamätať za vás a automaticky ich za vás dopĺňať do formulárov na webových stránkach.

Zdroj | Microsoft

Najvyššiu úroveň predstavuje ESET Home Security Ultimate. Ten okrem vyššie spomenutých funkcií ponúka úplne novú službu nazvanú Virtual Private Network (VPN), ktorú už mnohí z vás iste poznajú. Služba má však svoje opodstatnenie aj z hľadiska bezpečnosti, pri pripájaní sa k internetu vytvorí súkromné sieťové pripojenie.

Chcete vedieť ďalšie jej výhody? VPN šifruje online aktivity používateľov a umožňuje neobmedzený prístup k obsahu s geografickými limitáciami, vrátane kontinuálneho a súkromného pristupovania k webovým stránkam vo viac ako 60 krajinách sveta.

Vďaka VPN môžu používatelia na cestách po zahraničí bezpečne pristupovať k televíznym programom a filmom na Slovensku alebo sledovať filmy a seriály na streamovacích službách, ktoré nie sú určené pre náš trh. Vo verzii služby VPN určenej pre počítače je k dispozícii ešte viac funkcií. Môžeme spomenúť ochranu pred DNS únikmi, podvrhnutie MAC adresy, proxy brána pre iné zariadenia, firewall a rozdelené tunelovanie.

Zdroj | ESET

Pokiaľ chcete, aby bolo jedno z troch predplatných ESET HOME Security Premium na 1 rok vaše, stačí, aby ste odpovedali na naše dve súťažné otázky.  Správne odpovede nájdete na stránke eset.sk. Ak správne odpoviete a vyžrebujeme vás, toto predplatné vám obratom pošleme. Držíme palce, hráme od 20. 11. 2023 do 4. 12. 2023 do 24.00 hod.

SÚŤAŽ UKONČENÁ. VÝSLEDKY ZVEREJNÍME 8.12.2023

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.