Reklama

Súťaž

#E-mobilita

Anketu TECHBOX EV ROKA 2024 powered by ejoin ovládli Škoda a Volkwagen

  • 7 min.
  • 10.4.2024

Pomôžte nám nájsť najlepších z najlepších. Poslať hlas sa vám rozhodne oplatí, máme pre vás pripravených až 8 krásnych cien! Medzi nimi aj DARČEKOVÝ ŠPORT BALÍK od nášho partnera Allianz, ktorý môžete vyhrať a hlasovať dokopy až v ôsmich kategóriách: KOMPAKTNÉ, KOMPAKTNÉ SUV, RODINNÉ, RODINNÉ SUV, ŠPORTOVÉ, LUXUSNÉ, PRACOVNÉ a PLUG-IN. Hlasovať môžete už len dnes do polnoci.

Zobraziť celú správu
#E-mobilita

Toto je posledná šanca vyhrať 8 skvelých cien! Nezmeškajte ju

  • 3 min.
  • 30.3.2024

Viete, že teraz máte jedinečnú šancu vyhrať elektromobil na celý týždeň či víkend, unikátnu nabíjačku pre elektromobily ejoin PORTY či ŠPORT balík? Už len do 30. marca 2024 môžete hlasovať v ankete TECHBOX EV ROKA 2024 powered by ejoin a vybrať najlepšie elektromobily či plug-in hybridy z najlepších. Hlasovať sa rozhodne oplatí.

Zobraziť celú správu
#E-mobilita

Hľadáme PLUG-IN TECHBOX EV ROKA 2024 powered by ejoin. Hlasujte a vyhrajte!

  • 11 min.
  • 24.3.2024

Už ste sa zúčastnili našej ankety TECHBOX EV ROKA 2024 powered by ejoin? Poslať váš hlas sa rozhodne oplatí, máme pripravených až 8 krásnych cien! Okrem 4 elektromobilov na týždeň môžete vyhrať napríklad LEGO Technic PEUGEOT 9X8 Le Mans Hybrid Supercar, ktoré môžete vyhrať, ale tiež hlasovať za modely tejto automobilky v kategóriách: KOMPAKTNÉ, KOMPAKTNÉ SUV, RODINNÉ, PRACOVNÉ a PLUG-IN.

Zobraziť celú správu
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.