Reklama
13 správ

Okrem vyhľadávania, recenzií a fotografií vám Mapy Google chcú pomôcť nájsť miesta, ktoré môžete navštíviť, pomocou zoznamov komunity a tretích strán. Keď vyhľadáte miesto a potiahnete prstom nahor, v hárku pod kolotočom obrázkov sa zobrazí nový Zoznamy v [lokalita]. Mapy Google budú tiež priamo upravovať zoznamy „na základe miest, ktoré ľudí na Mapách momentálne zaujímajú alebo majú radi“.

Zobraziť celú správu

Apple oznámil termín konania konferencie pre vývojárov. WWDC 24 sa bude konať od 10. do 14. júna, špekuluje sa, že spoločnosť popri predstavení nových operačných systémov (iOS, iPadOS, macOS, watchOS, visionOS a tvOS) oznámi aj prvé veľké kroky v oblasti generatívnej AI.

Zdroj | Apple
Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Mapy Google sa niekedy po pripojení cez Apple CarPlay a Android Auto odmlčia, hlasové navigovanie nie je počuť aj niekoľko desiatok minút. Namiesto toho sa objavujú len krátke pípnutia. Opraviť sa to dá zrušením naprogramovanej trasy a jej opätovné zadanie. Pomôcť môže tiež zrušenie pripojenia, alebo kliknutie na tlačidlo ikony zvuku.

Zobraziť celú správu

Samsung prichádza s aktualizáciou používateľského rozhrania One UI 6.1. na ďalšie zariadenia. Od dnes môžu majitelia telefónov série Galaxy S23 (S23, S23+, S23 Ultra), S23 FE, Z Flip5, Z Fold5, tabletov série Tab S9 využívať nové funkcie umelej inteligencie Galaxy AI, ktorú poznáme z tohtoročnej série Galaxy S24.

Zobraziť celú správu

Operátor O2 má novú digitálnu televíziu O2 TV. Až na 4 zariadeniach naraz môžete sledovať vaše obľúbené programy. Vďaka archívu si ich môžete pozrieť do 7 dní po ich odvysielaní. O2 TV je bez viazanosti a skrytých poplatkov, službu môžete používať s akýmkoľvek internetovým poskytovateľom. Teraz môžete O2 TV navyše vyskúšať na 1 mesiac úplne zadarmo. O2 TV si môžete aktivovať k O2 Paušálu, O2 Fér na faktúru alebo domácemu O2 Internetu.

Zobraziť celú správu

Nová séria smartfónov od Google príde v podobe troch modelov. Pixel 9 bude v porovnaní s Pixel 9 Pro a 9 Pro XL bude hlavný je rozdiel v dizajne, v duálnych fotoaparátov a adaptívnou dotykovou funkciou. OnLeaks v spolupráci s 91Mobiles zverejnil obrázky toho, čo by mohlo byť základným modelom v zostave vlajkových lodí spoločnosti Google na rok 2024.

Zobraziť celú správu

Volvo uviedlo na trh svoje posledné osobné vozidlo s naftovým pohonom. Stáva sa tak po 45 rokoch, od roku 1991 Volvo vyrobilo viac než 9 miliónov vozidiel s dieselovými motormi, ešte v rokoch 2012 – 2016 tvorila nafta polovicu celosvetového predaja spoločnosti. Spoločnosť teraz smeruje k plne elektrickej budúcnosti. Posledným modelom s naftovým pohonom bolo XC90, veľké SUV s preplňovaným radovým 2-litrovým štvorvalcovým motorom, ktoré včera zišlo z výrobnej linky vo švédskej Torslande. Auto putuje do múzea World of Volvo v Göteborgu

Zobraziť celú správu

Ford chce do Európy priniesť nabíjanie výkonom 400 kW. Na tomto spolupracuje so spoločnosťou Allego. Jednosmerné nabíjačky budú poskytovať výkon až 400 kW a budú dostupné pre vodičov 24/7.

Zobraziť celú správu
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.