Reklama
Správa dňa

Tesla má pripravené nové kryty kolies na Cybertruck

12 správ

Na trhu s batériami pre elektromobily naďalej dominuje CATL. Dosiahla dokonca až 30-percentný medziročný nárast. Táto spoločnosť dodáva v Číne batérie do modelov ako Tesla Model 3, Model Y, BMW iX, Mercedes EQ a Volkswagen ID. Dokonca plánuje vybudovať ďalšie dva závody mimo Číny.

Zobraziť celú správu

Netflix redizajnoval aplikáciu pre televízory. Nový vzhľad bude postupne nabiehať všetkých používateľom Apple TV 4K, Chromecastu a smart TV. V prepracovanej aplikácii Netflix prichádzajú dve hlavné zmeny, ktoré sa týkajú hlavnej obrazovky, všetko s cieľom zjednodušenia.

Zobraziť celú správu

Tento 6-osový motor vyriešil Rubikovu kocku za menej ako tretinu sekundy. TOKUFASTbot, vyrobený spoločnosťou Mitsubishi Electric, dokáže skutočne vyriešiť tento rébus už za 0,204 sekundy. Naposledy, keď človek vytvoril svetový rekord v riešení Rubikovej kocky, bol to Max Park s časom 3,13 sekundy.

Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Pošta chce mať do konca roka dokopy 240 balíkoboxov. Aktuálne ich má na Slovensku 229. Zároveň ale neplánuje upravovať stratégiu umiestnenia takýchto zariadení. Najviac balíkoboxov má Packeta s počtom 1 581.

Zobraziť celú správu

OPPO prinesie AI do všetkých svojich smartfónov. Spoločnosť tvrdí, že už nebude obmedzovať generatívnu AI na vlajkové smartfóny a vybraných používateľov. Výrobca navyše spolupracuje s Google, aby do svojich smartfónov priniesla funkcie ako AI Writer a AI Recording Summary.

Zobraziť celú správu

Nothing Phone (3) bude mať AI funkcie. Potvrdil to priamo zakladateľ spoločnosť Carl Pei. Ten zároveň povedal, že smartfón pravdepodobne dorazí až v budúcom roku. Je to zrejme aj tým, že len nedávno vyšiel Phone (2a) a vlastný kúsok pripravuje aj podznačka CMF.

Zobraziť celú správu

Bugatti postavilo finálny Chiron, model Super Sport s názvom L’Ultime minulý rok v máji. Teraz automobilka oznámila, že nástupca Chironu dostane nový motor V16 a potvrdila, že model bude mať premiéru 20. júna. Aj keď je to už o pár dní, o novinke nevieme prakticky ničm dokonca ani meno.

Zobraziť celú správu
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.