Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.
16 správ

Unikla nová verzia prvých inteligentných hodiniek Meta. Leaker Kuba Wojciechowski zdieľal fotografie a informácie o najnovšom prototype Meta Watch. Úniky tak naznačujú, že Meta zvažuje vstup na preplnený a silno konkurenčný trh smart hodiniek. Očakáva sa, že hodinky budú mať dve kamery a odnímateľný tvarový faktor, takže ich možno použiť aj pre iné zariadenia súvisiace s Metaverse.

Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Anker priznal, že jeho séria bezpečnostných kamier Eufy nebola úplne šifrovaná. Výrobca až teraz začal implementovať zmeny na vyriešenie problému. Bezpečnostné problémy vyplávali na povrch v novembri 2022, keď sa zistilo, že kamery Anker Eufy odosielali obrázky a informácie používateľov do cloudu bez súhlasu vlastníkov, aj keď nemali aktívne cloudové predplatné.

Zobraziť celú správu

Microsoft 7. februára odstráni množstvo obľúbených hier z obchodu Xbox 360. To znamená, že po tomto dátume si ich už nebudete môcť kúpiť. Ak si však dovtedy kúpite hru, môžete ju stiahnuť aj po 7. februári. Odstránené hry, ktoré sú dostupné v obchodoch Xbox One a Xbox Series X / S, sa budú dať na týchto platformách aj naďalej kúpiť.

Zobraziť celú správu

Orange odštartoval predaj dlho očakávaných prémiových modelov série Samsung Galaxy S23. Tie majú aktuálne zvýhodnenú cenu, počas prvých dvoch týždňov predaja ich môžete zakúpiť s atraktívnou zľavou. Napríklad v krémovom, svetlofialovom a čiernom prevedení je dostupný Galaxy S23 256 GB za 949 €, namiesto plnej sumy 1 009 €. Galaxy S23 Ultra 512 GB v čiernej a zelenej farbe môžete získať 1 399 € (plná cena je 1 579 €).

Zobraziť celú správu

Zdá sa, že Microsoft už nasadil nástroj ChatGPT do svojho vyhľadávača Bing. Viacerí používatelia totiž dnes ráno spozorovali nové rozhranie, to sa na chvíľu objavilo a hneď zmizlo. Microsoft má v blízkej dobe integrovať chatbot ChatGPT od OpenAI svojho vyhľadávača.

Zdroj | Owen Yin
Zobraziť celú správu

EA potvrdilo, že vypína hru Apex Legends Mobile a ruší vývoj na dlho očakávanom titule Battlefield Mobile. Ide o súčasť strategického rozhodnutia, hráči sa musia pripraviť na to, že 1. mája 2023 budú vypnuté servery pre Apex Legends Mobile, teda takmer presne rok po tom, ako hra prišla na trh.

Zobraziť celú správu

Tesla zaznamenala minulý rok viac ako 140 miliónov dolárov straty z dôvodu zníženia ceny Bitcoinu. Vo februári 2021 Tesla investovala do bitcoinu neuveriteľných 1,5 miliardy dolárov, čím sa stala jedným z najväčších firemných držiteľov kryptomeny, na druhom mieste po MicroStrategy. V tom čase sa Bitcoin obchodoval za 46 364 dolárov. Do 10. novembra 2021 dosiahol Bitcoin svoje historické maximum 69 044 dolárov za coin.

Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

OpenAI uvádza na trh prémiovú verziu ChatGPT za 20 dolárov mesačne. Prémiová verzia bude zahŕňať všeobecný prístup k ChatGPT, rýchlejšie časy odozvy a prednostný prístup k novým funkciám a vylepšeniam. OpenAI vyzýva pedagógov, aby poskytli spätnú väzbu o tom, ako sa tento nástroj používa uprostred rastúcich obáv z podvádzania. Výskumné laboratórium vydalo nástroj určený na zistenie, či text napísala AI, ale zatiaľ nie je úplne spoľahlivý.

Zobraziť celú správu

Spoločnosť Netgear oznámila finančné výsledky za rok 2022 s poklesom o 20 %. Prevádzková strata za fiškálny rok 2022 je vo výške 82,9 milióna dolárov. Vo štvrtom štvrťroku ale dosiahli tržby vo výške 249,1
milióna dolárov. Predaje pre malé a stredné firmy dosiahli rekordné tržby už tretí štvrťrok v rade.

Zobraziť celú správu