Reklama
Správa dňa

Nothing integruje ChatGPT do svojich smartfónov

15 správ

Vlajkový smartfón Honor Magic5 Pro ponúka ako prvý funkciu cirkadiánneho nočného displeja. Smartfóny, ich blikanie a modré svetlo, ktoré vyžarujú patria medzi najčastejšie príčiny poruchy spánku a emočnej stability. Magic5 Pro vybavený novou technológiou, ktorá eliminuje modré svetlo a plne rešpektuje ľudský biorytmus a prináša také farebné rozlíšenie, aké je pre oko čo najprirodzenejšie.

Zobraziť celú správu

Pagani vyvíja svoj elektromobil, ale zároveň tvrdí, že batérie zostávajú príliš ťažké, čím vysvetľuje, že v blízkej budúcnosti pravdepodobne neuvedie žiaden elektrický model. „Naším cieľom je vytvoriť niečo, čo musí byť ľahké. Keď sa pozriete na Pagani, to, čo vidíte, je spoločné so všetkými vozidlami, ktoré vyrábame, musia byť ľahké,“ povedal Christopher Pagani, syn zakladateľa spoločnosti Horacia Paganiho, v rozhovore pre Top Gear.

Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Nový Nissan X-Trail je štýlové vodilo, z ktorého sa vám nebude chcieť vystúpiť. Výnimočné pohodlie, skvelé jazdné vlasnosti, prijateľná spotreba a dizajn, ktorý neuvidíte pri každom druhom semafore, vďaka čomu sa stanete neprehliadnuteľní. Unikátna technológia e-POWER, v ktorej sa spaľovací motor využíva výlučne na výrobu elektrickej energie a konštantne dobíja batériu, dokazuje, ako sa dá hybrid priblížiť k dokonalosti.

Zobraziť celú správu

Porsche uvádza na trh športový e-motocykel VF F200. Vyvinulo ho dizajnérske centrum Porsche v spolupráci s čínskym výrobcom elektrických motoriek Yadea. Novinka ponúka menovitý výkon 10 kW (13,4 k), dvojica batérií sa postará o dojazd do 140 km, maximálnu rýchlosť 100 km/h a zrýchlenia z 0 na 50 km/h za 5,2 s.

Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Google oficiálne prestáva aktualizovať Chromecast 1. generácie z roku 2013. Posledná verzia firmvéru pre tento Chromecast je 1.36.159268, ktorá bola vydaná v novembri 2022 s opravami chýb a vylepšeniami.

Zobraziť celú správu
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.