Reklama

Telekom rozdáva svojim zákazníkom ako poďakovanie neobmedzené dáta!

Michal Sobek

Operátor Slovak Telekom má pre svojich zákazníkov skvelé prekvapenie, ktoré je opäť v rámci úspešnej kampane #rešpekt. Za vernosť zákazníkov odmení nekončenými dátami počas celého júna.

V najnovšej kampani #rešpekt Telekom dáva do pozornosti viaceré aktivity spoločenskej zodpovednosti. Patrí sem napríklad podpora lužných lesov na Žitnom ostrove, pomoc Banskej Štiavnici po požiari či darovanie krvi.

Telekom na to nadviaže novou kampaňou, kde zákazníkom daruje nekonečné dáta ako poďakovanie za ich vernosť. Zákazníci T paušálov, T Biznis paušálov, Mobilného internetu a programu Bez záväzkov budú môcť využívať balík Nekonečné dáta od 26. mája do 30. júna 2023.

Obsah pokračuje pod reklamou

Balík si nemusia tentokrát aktivovať v Telekom aplikácii, ale bude automaticky aktivovaný všetkým zákazníkom využívajúcich vyššie spomenuté služby Telekomu. Nasadený je objem dát 1 000 GB na celé obdobie trvania akcie.

Nekonečné dáta budú pritom extrémne rýchle, pretože Slovak Telekom aktuálne pokrýva 42 % územia Slovenska najnovšou 5G technológiou. K dispozícii sú aj na staršie siete 4G, 3G a 2G. Extra dáta Telekomu boli v marci 2023 hodnotené nezávislou spoločnosťou OpenSignal ako najoceňovanejšie siete na Slovensku.

Dokopy sa Telekomu podarilo získať až 11 ocenení. Prvýkrát boli hodnotené aj skúsenosti zákazníkov s modernými 5G sieťami. Šesť kategórií vyhral operátor ako jediný, medzi nimi dôležité kategórie ako skúsenosť v hrách, hlasových aplikáciách, rýchlosti uploadu, 5G uploadu a obhájil prvenstvo v dvoch kategóriách konzistentnosti.

Päť spoločných víťazstiev dosiahol Telekom v kategóriách skúseností so sťahovaním dát, 5G skúsenosti v hrách, hlasových aplikáciách v 5G sieti, dostupnosť 5G či pokrytie 4G.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.