Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

10 najsledovanejších filmov a seriálov na streamoch (október 2022)

10 najsledovanejších filmov a seriálov na streamoch (október 2022)
Zdroj | unsplash/Glenn Carstens-Peters
Michal Sobek
10 najsledovanejších filmov a seriálov na streamoch (október 2022)
Zdroj | unsplash/Glenn Carstens-Peters
Zdroj | unsplash/Glenn Carstens-Peters

Začíname nový seriál, v ktorom vás budeme informovať o najsledovanejších filmoch a seriáloch na streamovacích službách u nás. Mesiac október bol dosť divoký a objavovali sa tam očakávané projekty, ale aj niečo, čo sme si mysleli, že bude divácky nezaujímavé.

Dáta sme čerpali z databázy platformy JustWatch, kde si viete všetky tieto rebríčky pozrieť a zároveň zistiť, ktorý film alebo seriál je dostupný na  ktorej streamovacej platforme. Aplikácii JustWatch sme venovali aj samostatný článok.

Najsledovanejším filmom za posledný mesiac sa stal Barbar. Ide o tohoročný hororový projekt na platforme Disney+. Za ním nasleduje veľký kinový trhák Top Gun: Maverick, do ktorého opäť zavítala hviezda série Tom Cruise. Špeciálny marvelovský projekt určený k Halloweenu, Vlkodlak – Nočný lovec, sa umiestnil na treťom mieste.

Obsah pokračuje pod reklamou

Ďalšie miesto v rebríčku patrí dráme Luckiest Girl Alive a za ňou nasleduje dobrodružný film Uncharted inšpirovaný úspešnou počítačovou hrou. Ďalej tu máme drámu Dobrá sestra a komédiu Stratené mesto. Fantasy dráma Škola dobra a zla je dostupná na platforme Netflix. Rovnako tam nájdete 9. miesto, ktoré patrí filmu The Stranger. Konečná desiata priečka patrí komédii Hókus pókus z roku 1993, ktorú znova oživila platforma Disney+.

Čo sa týka seriálov, tak v októbri jednoznačne viedol prequel k seriálu Hre o tróny s názvom Rod draka. Druhé miesto získal seriál The Watcher, ktorý taktiež štartuje v prvej sérii. Ďalšie dve priečky patria seriálom The Peripheral a Guillermo del Toro´s Cabinet of Curiosities.

Na piatom mieste je aktuálny netflixovský hit o sériovou vrahovi Jeffreym Dahmerovi. Darí sa aj seriálu Walking Dead, ktorý má už svoju 11. sériu. Úspešná je aj druhá séria seriálu The Bear, ktorému patrí 7. pozícia. Do top 10 je dostal aj seriál Andor, ktorý naplno využíva potenciál sveta Hviezdnych vojen.

Ak niekoho zaujíma zrod Spotify, tak by iste nemal opomenúť seriál The Playlist na deviatom mieste. A na konci desiatky sa umiestnil seriál The Old Man, ktorý si môžete pozrieť na platforme Disney+.

Najsledovanejšie filmy na streamoch na SlovenskuNajsledovanejšie seriály na streamoch na Slovensku
1.BarbarRod draka
2. Top Gun: MaverickThe Watcher
3. Vlkodlak – Nočný lovecThe Peripheral
4. Luckiest Girl AliveGuillermo del Toro´s Cabinet of Curiosities
5.UnchartedMonštrum: Príbeh Jeffreyho Dahmera
6. Dobrá sestraWalking Dead
7. Stratené mestoThe Bear
8.Škola dobra a zlaStar Wars: Andor
9. The StrangerThe Playlist
10. Hókus pókusThe Old Man

Zdroj