Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Na Disney+ prichádza seriál Andor. Poznáte príbeh tohto rebela?

Na Disney+ prichádza seriál Andor. Poznáte príbeh tohto rebela?
Zdroj | Disney
Michal Sobek
Na Disney+ prichádza seriál Andor. Poznáte príbeh tohto rebela?
Zdroj | Disney
Zdroj | Disney

Dnes na streamovaciu platformu Disney+ prichádza ďalší seriál z prostredia Hviezdnych vojen. Tentokrát sa bude dej točiť okolo rebela menom Cassian Andor, ktorý sa už v jednom projekte z tohto univerza predstavil.

Dej sa bude odohrávať v temných časoch niekde medzi epizódou III a IV, takže v čase pádu Galaktickej republiky a Jediov, nástupu Impéria pod taktovkou cisára Palpatina a neslobody panujúcej v celej galaxii.

Obsah pokračuje pod reklamou
Pozrite si

Nech vás sila sprevádza alebo ako si pozrieť Hviezdne vojny chronologicky?

S postavou Cassiana Andora (Diego Luna) sme sa už stretli, a to vo filme Rogue One, ktorý bol pre Cassiana aj definitívny, pretože tam zomrel. Ide o rebela, zlodeja a špióna, pričom zažijeme aj vzostup rebélie. Môžeme si tak byť teda istí, že v tomto seriály prežije, čo považujem za rovnaké negatívum ako v prípade seriálu Obi-Wan Kenobi, pretože sa o postavu nebudete báť a budete vedieť, že určite prežije, veď bude vo filme, ktorý je chronologicky neskôr, konkrétne o päť rokov.

Pôjde o špionážny seriál, pretože v ňom bude Cassian tajne sledovať Impérium, ale projekt sa zameria skôr na bežných ľudí, ktorých životy sú ovplyvnené neslobodnou galaxiou. Na podujatí D3 Expo sme sa okrem mnohých ohlásených projektov dočkali aj finálneho traileru práve na seriál Andor.

Samotný seriál bude pozostávať z 12 dielov, ale uvidíme, akú dĺžku prinesú. Dobrou správou je, že dnes už vyjdú prvé 3 epizódy naraz. Tvorcovia lákajú na seriál tým, že v ňom bude veľa akcie a dobrodružstva. Dobrou správou je, že sa očakáva aj druhá séria s rovnakým počtom epizód.

V seriáli sa dočkáme hereckého obsadenia v podobe hercov ako Genevieve O’Reilly, Stellan Skarsgard, Adria Arjona, Denise Gough, Kyle Soller a Fiona Shaw. Už 26. októbra sa môžeme tešiť na ďalší projekt s názvom Tales of the Jedi, ktorý bude v 6 epizódach mapovať príbeh mladého Grófa Dookua a Anakinovej padawanky Ashoki Tano.

Zdroj