Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Fanúšikovia seriálu Dahmer sa dnes dočkajú dokumentárneho prídavku

Fanúšikovia seriálu Dahmer sa dnes dočkajú dokumentárneho prídavku
Zdroj | IMDb
Michal Spiegel
Fanúšikovia seriálu Dahmer sa dnes dočkajú dokumentárneho prídavku
Zdroj | IMDb
Zdroj | IMDb

Dahmer vyvolal v seriálovom svete menší ošiaľ podobne ako to minulý rok urobil Squid Game. Netflix dnes uvedie nový dokumentárny seriál Conversations with a Killer: The Jeffrey Dahmer Tapes.

Seriál Monster: The Jeffrey Dahmer Story, ktorý mal v septembri premiéru na Netflixe nebol nijako zvlášť promovaný, no dostal sa do povedomia ľudí vďaka výbornému scenáru, kvalitnej réžii a neskutočnému hereckému výkonu hlavnej postavy.

Obsah pokračuje pod reklamou

Kanibal a masový vrah Jeffrey Dahmer mal na svedomí 17 obetí, kým naňho polícia prišla a aj to vďaka šťastnej náhode. Na seriál nadväzuje Netflix dokumentárnym seriálom. 3-dielny seriál Conversations with a Killer: The Jeffrey Dahmer Tapes prinesie exkurz do hlavy jedného z najznámejších masových vrahov v USA.

Conversations with a Killer je úspešná séria dokumentárnych seriálov na Netflixe, ktorá v minulosti priniesla podobné projekty o Tedovi Bundym či Johnovi Wayneovi Gacym. Seriál zachytáva reálne audio nahrávky s právničkou Jeffa Dahmera, pre ktorú išiel o jeden z prvých prípadov.

Príbeh Jeffreyho Dahmera je plný krutosti a udalostí, nad ktorými sa pozastavuje rozum. Na druhej strane práve rozhovory s ním umožnili psychologicky študovať tohto neslávne známeho sériového vraha.