Reklama

Volkswagen T-Cross má na to, aby vás prekvapil

Marek Šimunek

V poslednej dobe sme vám postupne predstavili najnovší prírastok do portfólia automobilky Volkswagen. Samozrejme sa v tomto prípade jedná o nový Volkswagen T-Cross. Teraz prišiel čas na to, aby ste ho spoznali aj na videu.

Volkswagen T-Cross je autom, ktoré si okamžite všimnete, a to aj napriek jeho kompaktným rozmerom. Je to spôsobené nielen možnosťami výberu skutočne vydarených farieb, alebo balíkov výbavy, ktoré vám dovolia odlíšiť sa, ale aj samotnými tvarmi novinky.

Je prekvapivé ako mohutne a masívne nový T-Cross pôsobí. Prekvapí vás to najmä v momente, keď si uvedomíte, že novinka vychádza z kompaktného Volkswagenu Polo. Oproti nemu je však T-Cross o niekoľko centimetrov dlhší.

Pozrite si

Volkswagen T-Cross sa vám svojim vzhľadom dokonale prispôsobí

Samozrejme prvkom, vďaka ktorému pôsobí T-Cross masívnejšie sú aj jeho ostré hrany, obrovské blatníky a v prípade tohto kúsku aj 18” disky kolies. Nie sú pritom tak ďaleko časy, keď by ste na auto podobných rozmerov ani náhodou nepoužili podobný rozmer diskov. Volkswagenu T-Cross však sadnú ako uliate.

Dizajn by však nič neznamenal bez funkčnosti a tak ponúka Volkswagen T-Cross aj poriadnu dávku priestoru. NIelenže sa v ňom pohodlne odveziete, ale v prípade potreby sa z neho stane aj praktický pomocník.

Pozrite si

Flexibilita interiéru? Tajná zbraň Volkswagen T-Cross

Posuvná lavica sa postará o zväčšenie batožinového priestoru a sklopné sedadlo spolujazdca vám zas umožní preniesť aj dlhšie predmety.

Tu však výhody nového Volkswagenu T-Cross nekončia. Ako sa na moderné auto patrí, aj T-Cross je vybavený poriadnou dávkou asistenčných systémov. Je pritom jedno, či ste začiatočník, alebo pokročilý, T-Cross vám bude počas celej cesty pomáhať a starať sa o vašu bezpečnosť.

Rovnako dobre ako po stránke asistenčných systémov je nový Volkswagen T-Cross vybavený aj v multimédiách. Nechýbajú funkcionality pre pohodlné používanie smartfónu prostredníctvom technológií ako je Apple CarPlay, alebo Android Auto.

Pozrite si

Starostlivý a bezpečný partner na cesty? VW T-Cross!

Aj počas jazdy tak môžete využívať svoje obľúbené aplikácie ako je napríklad streamovanie hudby prostredníctvom Spotify, alebo navigovanie prostredníctvom Waze.

Okrem toho sa nebudete musieť báť, že sa vám smartfón vybije počas jazdy. K dispozícii totiž máte až štyri USB konektory pre nabíjanie, takže aj cestujúci vzadu budú mať stále dostatok šťavy. Vy však môžete využiť aj možnosť bezdrôtového nabíjania priamo v stredovej priehradke. Stačí telefón do nej položiť a on sa bude automaticky nabíjať.

Ako sami vidíte Volkswagen T-Cross vás naozaj má čím prekvapiť. Stačí, ak si nájdete chvíľku a vyskúšate si ho. Ak hľadáte kompaktný mestský crossover, určite sa choďte pozrieť aj na T-Cross, zamilujete sa do neho veľmi rýchlo.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.