Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Intuitívny, inteligentý a vybavený! Taký je nový Volkswagen T-Cross

Intuitívny, inteligentý a vybavený! Taký je nový Volkswagen T-Cross
PR článok
Intuitívny, inteligentý a vybavený! Taký je nový Volkswagen T-Cross

Volkswagen T-Cross hrá na všetkých frontoch silnú hru. Viackrát sme spomenuli, že aj keď patrí do strednej triedy, ponúka mnoho prvkov výbavy tých najvyšších. Ak ste doteraz nechceli uveriť, nasadnite.

Spoza volantu na vodiča nekompromisne pozerá zúžený 20,3-palcový LCD Active Info Display. Jasný, farebne a informačne nasýtený panel je tak výrazný, že z neho budú mať radosť aj spolujazdci. Nastaviť viete informácie, ktoré reálne potrebujete a chcete. Personalizácia nie je len informačná, ale aj vizuálna. Prostredie je pritom až prekvapivo intuitívne.

Než sa vrhneme na dominantu prístrojovej dosky, 8-palcový dotykový displej, prejdime si konektivitu. Štvorica USB portov je viac ako dobrou správou. S prívlastkom štandard koketuje bezdotykové nabíjanie Qi, ktoré nechýba, rovnako ako veterán štandardu Bluetooth. Ten, mimochodom, komunikuje so smartfónom elegantne rýchlo a bezproblémovo. Oceníte ho ešte viac, ak si stiahnete Volkswagen aplikáciu Connect App. Kde je Bluetooth, tam nesmie chýbať telefonovanie pomocou hands-free. A samozrejme nechýba ani vo Volkswagene T-Cross.

Srdcom infotainmentu je už spomínaný 8-palcový farebný dotykový displej. Uhlopriečka je ideálne riešenie pre automobil týchto rozmerov a možností. Dotykové ovládanie je pohodlne umiestnené po stranách displeja a je doplnené dvojicou mechanických otočných tlačidiel. Volkswagen T-Cross viete tiež ovládať hlasom.

V menu máte všetky informácie o stave vozidla a jazdy, navigáciu, ktorá však musí byť uložená na SD karte, k dispozícií sú však až dva SD sloty. Samozrejme, nechýbajú možnosti prehrávania hudby, či prezerania médií, napríklad fotografií. V menu sa budete orientovať maximálne intuitívne, akoby ste ho poznali roky.

Pozrite si

Starostlivý a bezpečný partner na cesty? VW T-Cross!

Zapracovaný systém Car-Net s možnosťami Guide & Inform vám poskytne, priamo cez VW T-Cross, všetky potrebné a aktuálne informácie od počasia, cez aktuálne správy, až po informácie o záujmových bodoch.

Ak preferujete prostredie vášho smartfónu vytiahnite USB kábel a používajte MirrorLink alebo AndroidAuto ak máte Android, prípadne CarPlay ak používate zariadenie od Apple.

Pozrite si

Volkswagen T-Cross sa vám svojim vzhľadom dokonale prispôsobí

Milovníci hudby si prídu na svoje vďaka kombinácií zvukového systému značky Beats a Apple Music. Na výber máte viac ako 45-miliónov streamovaných skladieb v brilantnej kvalite práve vďaka systému ôsmych vyhlásených reproduktorov. Ich výkon? 8-kanálový zosilňovač ponúkne výkon až 300 W, podporených subwooferom s ozvučnicou v batožinovom priestore.