Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Flexibilita interiéru? Tajná zbraň Volkswagen T-Cross

Flexibilita interiéru? Tajná zbraň Volkswagen T-Cross
PR článok
Flexibilita interiéru? Tajná zbraň Volkswagen T-Cross

Všestrannosť nového crossoveru Volkswagen T-Cross je veľkolepá. S interiérom sa dá rôznorodo pracovať, a to tak v prospech cestujúcich, ako aj tak nákladu. 

Flexibilita a variabilita interiéru Volkswagen T-Cross je viac ako štedrá. A nie len voči vodičovi, na ktorého je zväčša mierená väčšina interiérových vychytávok. T-Cross myslí na celú posádku rovnako.

 

Vyššie posadené sedadlá, ktoré zabezpečujú príjemný výhľad, sú len vrcholom ľadovca. Nedá sa nespomenúť priestrannosť interiéru, ktorá zabezpečuje prekvapivé pohodlie. O to sa stará aj posun zadných sedadiel v pozdĺžnom smere celých 14 centimetrov. Podľa potreby takto zväčšíte priestor pre cestujúcich v zadnom rade alebo natiahnete batožinový priestor. 

O pohodlné sedenie spolujazdcov v zadnom rade sa stará tiež polohovateľná opierka. V kombinácii s posuvným sedadlom si cestujúci môžu vytvoriť takmer ležanie, v prípade, že ich čaká dlhá cesta. Opierky sú sklopné v pomere 60:40. 

Pozrite si

Starostlivý a bezpečný partner na cesty? VW T-Cross!

Balíte sa na dovolenku? Príjemne priestranný 385-litový kufor toho zvládne naozaj veľa. Aj keď s vami cestuje fashion maniak, ktorý potrebuje na každý deň viacero outfitov. Dno kufra je dvojité, čo je rozhodne plus, v prípade že potrebujete prevážať väčšie predmety. Spomínané posunutie zadnej lavice vám objem batožinového priestoru zväčší až na 455 litrov. Je teda jasné, že v otázke nákladu T-Cross nepozná kompromisy. 

 

T-Cross ponúka vychytávku, ktorá prekvapí a dokáže vám „zachrániť život“ v tých najmenej očakávaných situáciách. Operadlo spolujazdca sa totiž dá absolútne sklopiť. Na prvý pohľad drobnosť, ktorá je už v sériovej výbave, je neoceniteľnou pomôckou pre vášnivých lyžiarov, surferov, prípadne kutilov, ktorí potrebujú prenášať dlhé veci. Po sklopení predného sedadla, dostanete prepravný priestor na takmer celú dĺžku T-Cross bez jedinej prekážky. 

 

Mimochodom, počas dlhej jazdy sa dá sklopenie predného sedadla využiť aj ako improvizovaná posteľ. Nie je to komfort 5-hviezdičkového hotela, no ak ste milovník kempovania a roadtripov, budete mať potrebu poďakovať za túto možnosť aplauzom. 

Pozrite si

Volkswagen T-Cross sa vám svojim vzhľadom dokonale prispôsobí

Sadnime za volant. Výhody infotainmentu, či kvalitné displeje sme spomínali už minule. Pohodlnosti ich ovládania napomáha aj športovo ladený volant. Výškovo nastaviteľné sedadlo vodiča má príjemne bočné vedenie, vďaka čomu je sedenie nadmieru komfortné. Sedadlo síce pôsobí športovo, no nedrží až tak pevne, ako v striktne športových verziách automobilov, čo je najmä na jazdu v meste veľkým plus.

 

Volkswagen T-Cross sa vám vie prispôsobiť do maximálnej možnej miery. Či už potrebujete v tomto kompaktnom crossoveri voziť rodinu, kamarátov, alebo dlhé predmety, T-Cross nemá problém. Obrovskou výhodou je, že interiér prispôsobíte pár jednoduchými ťahmi, nemusíte nič odpínať, montovať, či zložito preklápať.