Reklama

Vianoce 2015 | Aj ženy majú svoje vysnívané smartfóny

Zdroj | Sony
Terézia Miková
Zdroj | Sony
Zdroj | Sony

Medzi tohtoročné predvianočné témy sme sa rozhodli zaradiť aj výber telefónov, ktoré by mohli osloviť nielen mužov, ale aj ženy. Ak ste plánovali pod vianočný stromček zakúpiť svojej polovičke smartfón, týmto článkom váš môžeme inšpirovať. I keď do Vianoc je už len týždeň, stále sa môžete rozhodnúť. Ktorý z týchto modelov vás osloví najviac?

O tom, na čo všetko si dávať pri výbere správneho smartfónu pozor len nedávno písal kolega. Nebudeme preto opisovať prakticky to isté, no odporúčame pozrieť tému Vianoce 2015 | Ako vybrať nekompromisný top-end smartfón?. Nájdete v nej množstvo rád a tipov, na čo sa pred kúpou sústrediť. 

Na základe skúseností a hlavne dizajnu sme vybrali tie najzaujímavejšie smartfóny pre nežnejšie pohlavie. Veríme, že si vyberiete ten správny a hlavne ten, ktorý sa vám páči.

Apple iPhone 6S Rose Gold

Zdroj | Apple

 

V predchádzajúcich verziách boli Apple iPhone celkom jednoducho ohýbateľné. Ak však hľadáte eleganciu v kombinácii s odolnosťou, Apple iPhone 6S Rose Gold je jednou z lepších volieb. Mal by byť odolnejší, pretože na jeho výrobu sa používa hliník A7000 s potrebnými vlastnosťami.

Osloviť váš môže aj vyššia rýchlosť vďaka procesoru Apple A9, ktorý je vraj až o 70% rýchlejší ako Apple A8. Ak zvyknete natáčať videá na mobilný telefón, poteší vás aj možnosť tvorby Ultra HD 4K videa.

739,00 € +

Pozrite si

Apple iPhone 6S je tu a s ním aj 3D Touch!

HTC One A9 Opal Silver

Zdroj | HTC

HTC One A9 pôsobí luxusným dojmom, najmä vďaka svojmu dizajnu. Čím by vás však mohol osloviť, je fotoaparát. HTC One A9 vám ponúkne fotoaparát s 13 Mpx rozlíšením, clonu f/2,0, optickú stabilizáciu, nahrávanie Full HD videa a Dual LED blesk.

A9 zvládne fotografovanie aj do formátu RAW, alebo časozberné videá s 12-násobným zrýchlením. Tento model sľubuje aj celkom slušné audio vďaka Dolby Audio a Hi-Res Audio.

569,00 €

Pozrite si

Nové HTC One A9 chce zachrániť značku, má na to?

Huawei P8 Champagne Gold

Zdroj | Huawei

Tohtoročný model Huawei P8, je podľa nášho šéfredaktora najkrajším smartfónom, aký doposiaľ Huawei vyrobilo. Spomedzi rôznych vylepšení vás však môžu osloviť multimédiá. Hlavný fotoaparát s 13Mpx snímačom, optickou stabilizáciou a vlastným obrazovým procesorom.

Na dobrej úrovni je aj kvalita farieb, ostrosť a rýchlosť vytvorenia fotografie. Huawei P8 vás osloví aj bohatším softvérovým vybavením na úpravu fotografií. P8 dokáže fotiť aj nočné scenérie, vytvárať rôzne kreatívne scenérie, časozber alebo Full HD video.

459,00 €

Pozrite si

Huawei P8: najkrajší smartfón výrobcu prekvapil

Lenovo Vibe S1 Pearl White

Zdroj | Lenovo

Od októbra tohto roku je pre nás na trhu dostupný aj model Lenovo Vibe S1. Zaujímavosťou tohto modelu sú dve predné kamery. Primárna má 8 Mpx a sekundárna len 2 Mpx. Spolu by mali vytvárať ideálny nástroj na vytváranie zaujímavejších, ale najmä kvalitnejších „selfie“ fotografií.

369,00 €

Pozrite si

IFA 2015 | Lenovo VIBE S1 má dve webkamery, na čo mu sú?

LG G4 Shiny Gold

Zdroj | LG

Ak máte v obľube výrobky z kože alebo s koženou imitáciou, LG G4 môže váš vkus ideálne doplniť. Lacnejší variant LG G4 má plastový kryt, jeho drahšie varianty majú k dispozícii 6 variant kožených imitácii.

Najviac vás môže zaujať fotoaparát, ktorý ponúka rozlíšenie 16 Mpx a samozrejme mu nebude chýbať laserové zaostrovanie aj schopnosť rýchleho vytvorenia fotografie. Fotografie s reálnejšími farbami zabezpečí fotoaparát s novým snímačom Color Spectrum Sensor. G4 umožňuje aj snímanie v nekompresnom formáte RAW.

599,00 €

Pozrite si

Nové LG G4 prináša super foťák, kožený kryt, ale lacné zrovna nebude

Microsoft Lumia 950 White

Zdroj | Microsoft

Pre priaznivcov radu mobilných telefónov Microsoft Lumia sú dostupné aj ďalšie modely. Lumia 950 je jednou z vlajkových lodí, ktoré Microsoft ponúka.

K mobilným telefónom je možné zakúpiť aj zaujímavý doplnok – Microsoft Display Dock, pomocou ktorého sa z vášho telefónu stane počítač. Stačí ho cez Display Dock pripojiť k monitoru – a máte k dispozícii mobilný PC. Microsoft Lumia 950 je samozrejme zariadením, ktoré disponuje najnovším operačným systémom Windows 10.

699,00 €

Pozrite si

Máme v rukách horúcu novinku Microsoft Lumia 950, pozrite si ju

Samsung Galaxy S6 Blue Topaz

Zdroj | Samsung

Samsung Galaxy S6 bol jeden z najočakávanejších tohtoročných produktov výrobcu Samsung. Najprv bol k dispozícii čierny a biely variant, neskôr sa objavili aj ďalšie modely vo farbách. Samozrejme spolu s S6 sa na trhu objavili aj Galaxy S6 Edge. Za najlacnejší model Galaxy S6, 32 GB pamäťou zaplatíte 699 €. Ďalšie modely sú dostupné v 64 GB a 128 GB variante.

od 699,00 €

Pozrite si

VIDEO: Samsung Galaxy S6. Je lepší ako S6 edge?

Sony Xperia Z5 Premium Gold

Zdroj | Sony

Vrchol ponuky japonského výrobcu zaujme hlavne extrémne lesklým telom, ktoré je doslova zrkadlom. Obrovský displej s uhlopriečkou 5,5″ má rozlíšenie až 2 160 x 3 840 px. Novinke nechýba ani poriadny kus výkonu vďaka najnovšiemu hardvéru.

Pozrite si

Sony Xperia Z5: nová kráľovná z Japonska

Problémom môže byť jedine obrovské telo, ktoré nežné dámske ruky budú musieť obsluhovať často aj oboma rukami. Potešením ale môže byť aj nový 23 Mpx fotoaparát, samozrejme, s Ultra HD videom či snímač odtlačku prsta v tlačidle zapínania.

799,00 €

 

Pozrite si

PRVÉ DOJMY z Sony Xperia Z5 Premium – luxusná kráska

Hľadáte iný tech darček? Pozrite si náš vianočný seriál Čo pod stromček o top a 150-eurovýchsmartfónoch, kompaktoch, zrkadlovkách, Ultra HD TV, smart hodinkách, tabletoch abezdrôtových gadgetoch a notebokoch.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.