Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

TECHBOX TÝŽDEŇ: Ako si nezničiť batériu v elektromobile?

TECHBOX TÝŽDEŇ: Ako si nezničiť batériu v elektromobile?
TECHBOX
TECHBOX TÝŽDEŇ: Ako si nezničiť batériu v elektromobile?

Poďte si vypočuť podcast TECHBOX TÝŽDEŇ. Nahrali ho Lissett a Richard, v 35. epizóde pre vás vybrali zaujímavosti zo sveta technologických noviniek.

Podcast TECHBOX TÝŽDEŇ pripravujeme pre vás každú nedeľu. Dozviete sa v ňom o zaujímavých novinkách zo sveta technológií. Ak ste mali rušný týždeň a nestihli ste si pozrieť naše najhorúcejšie TECH novinky na stránke TECHBOX.sk alebo radšej počúvate ako čítate, veríme, že presne tento podcast si obľúbite.

Nový TECHBOX TÝŽDEŇ podcast si vždy nájdete na Apple Podcastoch či Google Podcasts. Samozrejmosťou je Spotify, no nechýbajú ani ďalšie obľúbené platformy ako Pocket Casts, RadioPublic, BreakerAnchor. Môžete si tak vybrať podľa appky, ktorú najradšej na podcasty používate.

Obsah pokračuje pod reklamou

Spoločnosť Fitbit, vlastnená Googlom, tento týždeň predstavila až trojicu nositeľných zariadení. Jeden náramok a dvojica smart hodiniek uvádzajú novú éru smart zariadení. Zdá sa, že služba Fitbit Pay má svoje dni spočítané a Google ju nahradí vlastným riešením.

Disney+ rozširuje svoju filmovú a seriálovú ponuku aj v septembri. Prinášame vám prehľad toho, na čo sa môžeme tešiť.

Britská inžinierska firma CAL International sa spojila s austrálskym startupom AirSeed Technologies v rámci prelomovej iniciatívy nasadzovania technológie leteckých platforiem na výsadbu 100 miliónov stromov do roku 2024. Pomocou dronov chcú vysadiť do 2 rokov 100 miliónov stromov.

HP to zrejme už nevydržalo a ešte pred podujatím IFA ukázalo niekoľko hardvérových noviniek, medzi ktoré patria konvertibilný notebook, All in One počítač, monitor aj webkamera.

Na záver povieme, ako si nezničiť batériu v elektromobile. Stačí, dodržiavať niekoľko zásad.

Odporúčame vám vypočuť si aj audio záznam z našich diskusných relácií TECHTALKS, ktoré nájdete na rovnakom mieste, ako je podcast TECHBOX TÝŽDEŇ.

Viete, že momentálne si môžete vybrať z podcastov TECHBOX TÝŽDEŇ, TECHTALKS a najnovšie aj TESTBOX?