Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Čo si pre nás pripravilo Disney+ v septembri?

Čo si pre nás pripravilo Disney+ v septembri?
Zdroj | Brandon ong
Michal Spiegel
Čo si pre nás pripravilo Disney+ v septembri?
Zdroj | Brandon ong
Zdroj | Brandon ong

Disney+ rozširuje svoju filmovú a serialovú ponuku aj v septembri. Prinášame vám prehľad toho, na čo sa môžeme tešiť.

Streamingová služba má toho pre vás pripraveného skutočne veľa. Spoznáte históriu hudby, ale aj dlho očakávaný seriál zo sveta Star Wars a na svoje si prídu aj fanúšikovia futbalu.

Pistol

Obsah pokračuje pod reklamou

7. september

Seriál o zakladajúcom členovi legendárnej kapely Sex Pistols, Stevevovi Jonesovi. Originálny seriál z dielne Disney prevedie diváka tromi chaotickými rokmi, ktoré mapujú históriu hudby.

Andor

21. september

Ďalší očakávaný seriál zo sveta Star Wars, tentokrát o povstalcovi Cassianovi Andorovi a o rodiacej sa vzbure proti Impériu.

Welcome to Wrexham

21. september

Fanúšikovia futbalu si pri tomto seriáli prídu na svoje. Ryan Reynolds a Rob McEthenney sa v ňom učia viesť najstarší profesionálny klub na svete.

The Kardashians Season 2

22. september

Jedna z najslávnejších reality show sa vracia, aby zachytila život rodiny Kardašianovcov.

Obsah pokračuje pod reklamou

The Old Man

28. september

Seriál natočený na motívy rovnomenného románu Thomasa Perryho rozpráva príbeh Dana Chasea, ktorý pred desiatkami rokov utiekol z CIA a odvtedy žije mimo spoločnosti. Všetko sa zmení, keď ho vyhľadá nájomný vrah, ktorý sa ho snaží zabiť.

Hocus Pocus 2

30. september

Z filmovej tvorby sa diváci dočkajú pokračovania halloweenskej klasiky z roku 1993, v ktorej sa opäť objavia zlomyseľné sestry Sandersonové.

Keďže 8. septembra sa uskutoční aj tzv. Disney+ Day, v tento deň pribudne na službe viacero špeciálov a tiež nových filmov a seriálov. Tešiť sa môžeme na hrané spracovanie kultovej rozprávky Pinocchio, nového Thora: Love and Thunder či nový špeciál Simpsons – Welcome to the Club.