Reklama
Správa dňa

Tesla má pripravené nové kryty kolies na Cybertruck

11 správ

Telekom štartuje špeciálnu akciu na MDD víkend. Zákazníci Easy a Predplatenky si môžu aktivovať 10 GB MIXI balíček za špeciálnu cenu 3 eurá. Druhou novinkou je Eko kupón so zľavou až do 70 eur, ktorý môžu zákazníci využiť na nákup smartfónov Samsung Galaxy A25, Galaxy A35 a Galaxy A55.

Zobraziť celú správu

Samsung Galaxy Ring bude v prípade straty blikať. Na to bude slúžiť režim straty, pričom LED svetlo bude blikať vo vnútornom prstenci. Tento režim tiež umožní uzamknúť účet Samsung z aplikácie Samsung Find, takže nikto iný nebude môcť nájdený prsteň použiť.

Zobraziť celú správu

Zákazníci počas jedného rok zotreli takmer 5 miliónov O2 prekvapení. Operátor plánuje počas celého júna osláviť prvé narodeniny vernostného programu. Zákazníci sa môžu tešiť aj na darčeky od partnerov Motorola, OPPO, Fit Stream, Mobilnet, Winner Grop, Ready After a ďalších.

Zobraziť celú správu

Operátor Orange si pripravil nádielku detských programov. Tie budú dostupné od 1. júna po dobu jedného mesiaca, pričom budú úplne bezplatné. Konkrétne pôjde o Nick Jr., NickToons, Nickeloadeon, Cartoonito a Baby TV.

Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Únik odhalil nikdy nevydaný remienok na Apple Watch. Ide o červený silikónový remienok s kovovou prackou. Nie je zrejmé, prečo Apple tento remienok nikdy nevydal, pravdepodobne to súviselo zo zložitou výrobou kovovej pracky.

Zobraziť celú správu

Prehliadač Opera bude využívať AI funkcie Google Gemini. To zahŕňa generovanie obrázkov pomocou Imagen 2, ako aj vylepšený prevod textu na reč. Tieto funkcie sú zatiaľ dostupné iba v rámci verzie Opera One Developer.

Zobraziť celú správu

Top model smart hodiniek sa bude zrejme volať Samsung Galaxy Watch Ultra. Potvrdil to únik z regulačného orgánu Spojených arabských emirátov spolu s číslom modelu SM-L705F. Názov by teda mal byť bez číslice 7.

Zobraziť celú správu

ESET spustil na svojom portáli Bezpečne vo firme bezplatné Školenie kybernetickej bezpečnosti pre zamestnancov. Pútavou formou poskytne zamestnancom poznatky, ktoré posilnia odolnosť ich organizácie pred kybernetickými hrozbami. Školenie pokrýva najbežnejšie digitálne nástrahy, s ktorými sa pracovníci môžu najčastejšie stretnúť pri práci. Súčasťou školenia je aj test vedomostí o digitálnej bezpečnosti, ktorý vychádza z tém a obsahu tohto školenia. Po absolvovaní testu si môže používateľ skontrolovať svoje odpovede vo vyhodnotení, ako aj poslať potvrdenie s výsledkom testu na e-mail.

Zdroj | ESET
Zobraziť celú správu

Marantz predstavil kompaktný all-in-one systém Model M1 je navrhnutý ako streamovací zosilňovač, ktorý možno pripojiť k televízoru, gramofónu, CD prehrávaču alebo oživiť Hi-Fi systém. Je vybavený streamovacou platformou HEOS, ktorá prináša množstvo funkcií bezdrôtového streamovania. Spolu s multi-room je to podpora pre AirPlay 2, Spotify Connect, Amazon Music, Deezer, Pandora, či internetové rádio. K zariadeniu stačí pripojiť dvojicu reproduktorov a zábava môže začať. Cena novinky je 999 dolárov.

Zdroj | Marantz
Zobraziť celú správu
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.