Reklama
Správa dňa

Batérie v iPhonoch 15 majú dvojnásobnú životnosť

15 správ

Hra Resident Evil Village je teraz k dispozícii na iPhone 15 Pro a iPadoch s procesormi M1 a M2. Hráči si ju môžu vyskúšať zadarmo a odomknúť plnú hru za špeciálnu cenu 15,99 dolárov, ktorá trvá do 20. novembra. Veľkosť hry je 7,92 GB.

Zobraziť celú správu

Samsung Galaxy S23 začína dostávať aktualizáciu na Android 14. Aktualizácia sa spúšťa v krajinách vrátane Spojeného kráľovstva, Francúzska, Nemecka, Poľska, Španielska a Portugalska. Zatiaľ sa zdá, že aktualizácia je zatiaľ obmedzená na používateľov S23 na európskych trhoch.

Zobraziť celú správu

Nová technológia Google dokáže zmeniť akékoľvek slúchadlá na monitory srdcového tepu. Táto technológia dokonca funguje aj vtedy, keď hrá v slúchadlách hudba a aj keď je telo v pohybe pri činnostiach, ako je beh.

Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Majiteľ Tesly Model X si sám pridal fyzické tlačidlá. Niektoré slúžia ako skratky k niektorým častiam menu vozidla, iné spúšťajú priame príkazy, ako napríklad tlačidlo na otváranie kufra. Panel namontovaný priamo pod dotykovou obrazovkou vyzerá podobne ako pri Mercedes-Benz.

Zobraziť celú správu

Meta dnes oznámila nové predplatné pre Facebook a Instagram. Umožní obom platformám ísť bez reklám za zdieľanú cenu, ale predplatné sa zatiaľ spúšťa len v Európe. Cena je 9,99 eur mesačne, ak si užívateľ predplatí cez web, alebo 12,99 eur mesačne, ak si predplatí cez Android alebo iOS.

Zobraziť celú správu

WhatsApp zrušil podporu pre Android KitKat. Android 4.4 KitKat bol prvýkrát vydaný v roku 2013. V máji 2023 iba 0,5 % sveta stále používalo zariadenie, ktoré malo prístup do obchodu Google Play a bežalo na tejto verzii Androidu.

Zobraziť celú správu

Jaguar Land Rover bude v Nitre vyrábať elektromobily. Ide o súčasť plánu transformácie závodov britskej automobilky po celom svete v hodnote viac ako 17 miliárd eur. Do roku 2030 chce automobilka začať vyrábať v rozličných krajinách deväť nových výlučne elektrických modelov.

Zobraziť celú správu

Apple Watch čelia potenciálnemu zákazu. Apple porušuje patenty, ktoré vlastní kalifornský Masimo, rozhodla o tom americká komisia pre medzinárodný obchod. Federálna agentúra vydala obmedzený príkaz na vylúčenie týchto smart hodiniek.

Zobraziť celú správu

TopSvetielko nádeje rozbehlo crowdfundigovú kampaň AUTO NÁDEJE – VEĽKÁ POMOC MALÝM HRDINOM na on-line platforme StartLab, cez ktorú sa už podarilo vyzbierať 45 000 € na kúpu nového vhodného auta. Práve vďaka vašej podpore môže Svetielko nádeje zmysluplne pomáhať aj ďalej. Kampaň aktuálne pokračuje a vy môžete pomôcť darom na nákup PHM až na 1 rok pre nové auto nádeje.

Zobraziť celú správu

Google pomôže odhaliť fotografie generované AI. Aktualizácia zverejnená spoločnosťou Google na svojom blogu podrobne uvádza nové nástroje, ktoré sa zavádzajú, aby vám pomohli identifikovať obsah vytvorený AI.

Zobraziť celú správu

Čo získate v Škode Octavia v najvyššej a čo v najnižšej výbave? Ponuka motorizácii pri Škoda Octavia je skutočne bohatá, nájdete tam motor s výkonom od 81 kW (110 k) až po 180 kW (245 k) – model RS, s manuálnou, alebo automatickou prevodovkou. Vyberať si môžete medzi benzínovým, dieselovým pohonom, ale nechýba ani Plug-in Hybrid, Mild Hybrid či CNG. To všetko má vplyv na cenu. Samozrejme, tá závisí aj od úrovne výbavy, akú si zvolíte. Pozrite si, aké sú rozdiely v cenách.

Zdroj | Škoda
Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Akcie automobilky Volvo Cars klesli minulý týždeň až o 12 %. Keď spoločnosť oznámila zisky za 3Q, generálny riaditeľ Jim Rowan povedal, že vidí zdravý dopyt po jej autách a je optimistický, že marže sa v 4Q ešte zvýšia. Tieto poznámky boli v rozpore s Mercedes-Benz, ktoré varovalo pred „brutálnym“ trhom s elektrickými vozidlami s výrazným znižovaním cien a problémami s dodávateľským reťazcom, pričom marže jeho BEV alebo batériových elektrických vozidiel končia nižšie, ako sa očakávalo.

Zobraziť celú správu
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.