Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.
17 správ

Analytik Ming-Chi Kuo predpokladá, že skladací iPad môže byť vybavený stojanom. Ten by mal byť vyrobený z uhlíkových vlákien, vďaka čomu bude ľahší a odolnejší, pričom ho dodá spoločnosť Anjie Technology. Kuo tiež naznačuje možnosť uvedenia skladacieho iPadu na trh v roku 2024.

Zobraziť celú správu

Služba Revolut prináša nový exkluzívny program Ultra. Zabezpečí voľný vstup do salónikov na viac ako 1 200 letiskách. Zahŕňa top investičné produkty a zaručí nízke poplatky za obchodovanie s kryptomenami. Zákazníci, ktorí sa zapíšu na čakaciu listinu, získajú 5 % cashback z nákupov uskutočnených počas prvého mesiaca. Program Ultra bude verejne prístupný od jari tohto roka.

Zobraziť celú správu

Aplikácia ČítačkaTB od Tatra banky prešla grafickým redizajnom. Po novom je možnosť pohodlnej aktivácie pomocou biometrie. Taktiež tu nájdete aj prihlasovanie sa do internet bankingu. Aplikácia generuje kódy na potvrdzovanie platieb v Internet bankinguTB, Business bankinguTB alebo v aplikácii Tatra banka.

Zobraziť celú správu

Spoločnosť Honor na veľtrhu MWC v Barcelone predstaví sériu Magic5 a skladačku Magic Vs. Udalosť je naplánovaná konkrétne na 27. februára 2023 o 13:30. Tejto konferencie sa zúčastní aj naša redakcia, takže sa môžete tešiť na fotky a informácie z prvej ruky.

Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Samosprávy večer vypnú na polhodinu verejné osvetlenie. Zapojené mestá a obce majú demonštratívne zhasnúť verejné osvetlenie na polhodinu od 19:00. Protestnou iniciatívou s názvom Mestám a obciam zhasína nádej chcú upozorniť, že situácia s neriešením cien energií pre samosprávy má mimoriadne vážne a negatívne dosahy na plnenie mnohých ich základných úloh.

Zobraziť celú správu

Fakultná nemocnica s poliklinikou F. D. Roosevelta v Banskej Bystrici má zvýšiť bezpečnosť svojich systémov. Majú k tomu dopomôcť financie z EÚ, a to až vo výške 190 000 eur. Vďaka tejto sume si môžu dovoliť nákup a inštaláciu viacúrovňových technických bezpečnostných opatrení postavených na technológiách SIEM, ktoré pomáhajú analyzovať a rýchlo reagovať na bezpečnostné hrozby.

Zobraziť celú správu

Sony informuje ľudí v Bruseli, že Microsoft im nie je ochotný ponúknuť Call of Duty. Šéf PlayStation Jim Ryan sa stretol s Margrethe Vestager z EÚ. Generálny riaditeľ spoločnosti Microsoft Gaming Phil Spencer je stále presvedčený, že dohoda prebehne.

Zobraziť celú správu

Spoločnosť Ford podala novú patentovú prihlášku na magnetickú nabíjačku pre elektromobily. Pomocou magnetickej sily by sa nabíjací konektor v nárazníku dal ľahko prepojiť s nabíjacím konektorom. Ford chce, aby nabíjačka fungovala bez ohľadu na to, či sa nachádzate na nabíjacej stanici so striedavým alebo jednosmerným prúdom.

Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Samsung cez víkend uvoľnil aktualizáciu One UI 5.1. Prináša len drobné zmeny. Preberá nové ovládacie prvky médií Android 13, ktoré umožnia zmeniť priečinok snímok obrazovky a uľačí sa prístup k zmene farebný tónov k appke Expert RAW. Aktualizácia tiež prináša nové widgety pre batériu a počasie, aktualizácie AR Emoji, vylepšenia DeX a Samsung Notes, či lepšiu konektivitu s Windows PC.

Zobraziť celú správu

Lucid Motors vyvíja novú motoršportovú pohonnú jednotku pre Formulu E. Jednotka obsahuje motor, menič, diferenciál a prevodovku. Spolu má 32 kg a dokáže vyprodukovať 469 konských síl, čo mu dáva hustotu výkonu 14,7 hp/kg. Generálny riaditeľ automobilky Peter Rawlinson naznačil, že „niektoré zavedené technické vylepšenia sa môžu dostať do budúcich cestných áut Lucid“.

Zobraziť celú správu