Reklama
Správa dňa

Tesla má pripravené nové kryty kolies na Cybertruck

12 správ

V minulosti predstavovali notebooky a tablety dva rozličné svety. Neskôr ich však veľkí výrobcovia začali kombinovať, čím vznikol unikátny segment ideálny pre nerozhodných. Najnovším dôkazom toho, že toto spojenie funguje, je Lenovo Yoga 7 2-in-1.

Zobraziť celú správu

Orange rozšíril predajné miest Prima kariet. Ďalšie nové prevádzky, v ktorých si po novom môžete jednoducho a pohodlne zaobstarať obľúbené predplatené karty Prima Voľba je NAY, Andrea Shop a Elektro M.T. Doteraz boli Prima karty dostupné výhradne v Orangei a v sieti TABAK PRESS. Vďaka novým partnerstvám sa teraz dajú zakúpiť na viacerých miestach, čo poskytuje väčšie pohodlie a v konečnom dôsledku aj ich jednoduchšiu dostupnosť. Za pravidelné dobíjanie kreditov vás Orange odmení nekonečnými víkendovými volaniami, správami a dátami.

Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

AOC predstavilo cenovo dostupný 23,8″ FHD 180 Hz herný monitor s panelom Fast-IPS. Monitor má rozlíšenie 1 920 x 1 080 px, podporuje dobu odozvy 1 ms spolu s adaptívnou synchronizáciou, ktorá zaisťuje minimálne rozmazanie pohybu a duchov počas rýchlych scén. AOC 24G10E podporuje 10-bitovú farebnú hĺbku (8-bit + FRC), maximálny jas je 300 nitov. Jeho cena je len 699 juanov (zhruba 89 eur).

Zobraziť celú správu

NASA našla planétu veľkosti Zeme vzdialenú len 40 svetelných rokov. Exoplanéta Gliese 12b je mierne teplá, potenciálne obývateľná a mohla by byť pohodlná pre život, ako ho poznáme. „Najviac zaujímavé je, že toto je planéta, ktorá je naozaj blízko; v skutočnosti je to jedna z najbližších tranzitujúcich planét k Zemi,“ povedala Larissa Palethorpe z University College of London.

Zobraziť celú správu

Honor uviedol na čínsky trh smartfón Honor 200 Pro. Je vybavený 6,78″ zakriveným OLED displejom s rozlíšením 2 700 × 1 224 px, ktorý podporuje obnovovaciu frekvenciu 120 Hz a špičkový jas 4 000 nitov. Poháňa ho Snapdragon 8s Gen 3 spolu s GPU Adreno 735. Na výber sú rôzne konfigurácie úložiska od 12 GB + 256 GB až po 16 GB + 1 TB. Po vybalení telefón beží na MagicOS 8.0 založenom na Androide 14. onor 200 Pro je vybavený trojitým nastavením fotoaparátu na zadnej strane. Má 50 Mpx hlavný fotoaparát s 1/1,3″ obrazovým snímačom H9000, optickou stabilizáciou obrazu OIS a clonou f/1,9. Dopĺňa ho 50 Mpx teleobjektív a 12 Mpx ultraširokouhlý makro objektív.

Zdroj | Honor
Zobraziť celú správu

Na Slovensku vznikne ešte tento rok nová veľká sieť balíkoboxov. Táto moderná služba na preberanie zásielok z e-shopov je využívaná čoraz viac. Nová sieť so bude volať Balíkovo a buduje ho kuriérska služba Slovak Parcel Servis, prvé balíkoboxy majú byť v prevádza ešte tento mesiac. Na prebratie balíku budete mať až 7 dní.

Zobraziť celú správu
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.