Reklama
Správa dňa

SpaceX prekonal svoj 36 dní starý rekord

  • včera
11 správ

Test troch áut od jednej značky a navyše len s elektrickým pohonom, to ste ešte na našom YouTube nevideli. Povedali sme si, že sa v redakcii pozrieme práve na elektrické portfólio Hyundai, ktorý má dnes dá sa povedať, elektromobil pre každého. V prípade, že zvažujte kúpu elektromobilu, rozhodne si pozrite naše video s modelmi Hyundai KONA Electric, IONIQ 5 a IONIQ 6 až do konca, možno aj vďaka nám si nájdete vášho favorita.

Zobraziť celú správu

Lucid vyvíja elektromobil,ktorý by nemal stáť viac ako 50 000 dolárov. Má ísť o priamu konkurenciu Tesly Model Y a Model 3. Generálny riaditeľ spoločnosti Lucid Peter Rawlinson ešte na jeseň povedal, že tu nie je „aby som postavil drahé auto, ktoré si môžu dovoliť len bohatí ľudia“.

Zobraziť celú správu

Huawei, čínsky technologický gigant známy svojimi smartfónmi a telekomunikačnými zariadeniami, sa zrejme pripravuje na počiatočnú verejnú ponuku akcií (IPO). Je to pomerne prekvapivý krok, je v rozpore s predchádzajúcimi vyhláseniami generálneho riaditeľa (Ren Zhengfei), no zrejme by dokázal prilákať cenný investičný kapitál.

Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Telekom tento týždeň spustil skúšobnú prevádzku Magenta Moments. Zobrazuje sa teda len vybranej skupine používateľov. V spodnej lište aplikácie Telekom pribudla ikona Moments, ktorá nahradila Srdcovky. Ponúka zľavy a benefity, ktoré môžete zbierať za jednoduché úlohy.

Zobraziť celú správu

Automobilový expert Sandy Munro sa v pondelok podelil o prehliadku časti výrobnej linky Cybertrucksa a ukázal, ako sa vyrába Tesla Cybertrucks. Dvere Cybertrucku majú hrúbku 1,8 mm, hoci zvyšok je vyrobený z kovu s hrúbkou 1,4 mm. Tesla uviedla, že vozidlo je dostatočne hrubé na to, aby zastavilo guľku.

Zobraziť celú správu

Samsung v Južnej Kórei uviedol na trh dva nové monitory, ktoré sú určené rôznym typom používateľov. Monitory S9 S95UC a ViewFinity S6 S65TC sú určené najmä pre kreatívne pracovné postupy, no dajú sa využiť aj na konzumáciu médií a hranie hier. ViewFinity S9 S95UC stojí zhruba 1 146 $, má masívny 49″ VA panel s rozlíšením 5 120 x 1 440 px. Vďaka zakrivenému dizajnu so zakrivením 1000R poskytuje tento monitor ultraširoký pomer strán 32:9. Pre tých, ktorí hľadajú kompaktnejšiu, no funkciami nabitú verziu je určený ViewFinity S6 S65TC. Stojí zhruba 691 $, má 34″ VA panel s rozlíšením 3 440 x 1 440 px a pomer strán 21:9, so zakrivením 1000R. Monitor má obnovovaciu frekvenciu 100 Hz a podporu AMD FreeSync.

Zobraziť celú správu

V decembri sa na šetrenie a škrtenie rodinného rozpočtu nedá ani pomyslieť. Naopak, je to čas, kedy míňame najviac. Tým, že ceny rástli a inflácia bola jedna z najvyšších za posledné roky, úmerne tomu sa zvyšovali i naše výdavky. Ale ako to už v živote býva, po slnku príde dážď a po míňaní nastane čas šetrenia. Najčastejšie začíname hneď po sviatkoch, kedy si zrekapitulujeme svoje výdavky, zamyslíme sa, kam pôjdeme na dovolenku, čo plánujeme kúpiť, prerobiť. Pozrite si naše tipy na užotočné aplikácie.

Zobraziť celú správu

Úplne nový, plne elektrický luxusný Rolls-Royce Spectre bude mať výrazne väčší dojazd, než sa pôvodne predpokladalo. Podľa oficiálne zverejnených hodnotení má Rolls-Royce Spectre 2024 kombinovaný dojazd 307 km (EPA) v základnej verzii s 22″ kolesami.

Zobraziť celú správu
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.