Reklama
Správa dňa

Čína pohrozila odvetnými opatreniami na dovoz vlastných vozidiel.

17 správ

Spoločnosť EmberTech predstavila smart hrnček, ktorý udržuje vašu kávu či kávu v správnej teplote počas dvoch hodín. Teplotu môžete ovládať priamo na hrnčeku, alebo pomocou mobilnej appky! V bratislavskej pondelkovej zápche vám tak káva určite nevychladne.

https://www.youtube.com/watch?v=ERmBj15qPgo

Zobraziť celú správu

Od dnes sú na našom trhu české elektrické kolobežky značky Perut. Tie dosahujú rýchlosť až 40 km/h, ponúkajú dojazd na jedno nabitie až 100 km (v závislosti od kapacity batérie konkrétneho modelu) a to pri dobe nabíjania iba 2,5-5 hodín. Veríme, že niektorú z nich otestujeme ešte pred prvým snehom.

Zdroj | Perut.sk
Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Google, teda vlastne Alphabet, zverejnili finančné výsledky spoločnosti za tretí štvrťrok 2015. Ten pre Google znamenal rekorný úspech. Príjmy spoločnosti dosiahli neuveriteľných 18,7 miliardy dolárov (13% medziročný rast), pričom len samotné Google stránky vygenerovali 13 miliárd dolárov. Čistý príjem spoločnosti predstavoval 3,98 miliardy dolárov. Viac informácií nájdete v správe spoločnosti.

Zobraziť celú správu

Nami testovaný Devialet Phantom si môžete naživo pozrieť už zajtra na Výstave audio, video, domáce kino 2015. Kompaktný Devialet Phantom prekvapí výnimočným zvukom a ťažko predstaviteľným výkonom. Model Phantom dodá 750 W a silnejší Silver Phantom až neuveriteľných 3000 W, pri rovnakom tvare. Ak sa v malom tele skrýva aj reproduktorový systém s takýmto výkonom, asi tušíte, že čosi je inak, než sme zvyknutí.

Zdroj | Devialet
Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Jack Dorsey, CEO Twitteru, daruje tretinu svojich akcií (okolo 200 miliónov dolárov) zamestnancom Twitteru. Nie však priamo, ale cez granty a iné programy, vďaka ktorým by sa mohla zdvihnúť morálka v spoločnosti. Toto napísal na svojej sieti:

 

Zobraziť celú správu
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.