Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Vyskúšajte si inteligentné žiarovky AwoX a získajte časopis TECHBOX zadarmo!

Vyskúšajte si inteligentné žiarovky AwoX a získajte časopis TECHBOX zadarmo!
Zdroj | TECHBOX
Roman Calík
Vyskúšajte si inteligentné žiarovky AwoX a získajte časopis TECHBOX zadarmo!
Zdroj | TECHBOX
Zdroj | TECHBOX

Počas víkendu od 24. do 25. októbra 2015 sa vidíme na Výstave audio, video a domáce kino Bratislava 2015. Darujeme vám nové číslo časopisu TECHBOX a ukážeme vám inteligentné žiarovky i audio produkty AwoX, ktoré môžete aj vyhrať!

Desiaty jubilejný ročník úspešnej Výstavy audio, video a domáce kino Bratislava 2015 bude opäť nezabudnuteľným zážitkom. A redakcia TECHBOX bude pri tom. Príďte počas tohto víkendu (sobota, nedeľa) do hotela Crowne Plaza od 10.00 hod do 18.00 hod a navštívte stánok TECHBOX. Máme pre vás aktuálne vydanie časopisu TECHBOX 9-10/2015 úplne zadarmo. Radi sa s vami porozprávame o aktuálnych TOP technologických novinkách a samozrejme, môžu byť aj selfie s našim tímom 🙂

TECHBOX 9-10 titulka

Priamo na výstave vám ukážeme aj najnovšie produkty AwoX od spoločnosti BRONSO. Verte nám, máte sa na čo tešiť. AwoX totiž ponúka inteligentné audio zariadenia či hrajúce žiarovky, ktoré je možné plnohodnotne ovládať aj cez váš smartfón alebo tablet. Na výstave vám naživo predvedieme tieto chuťovky:

AwoX StriimSOUND

Unikátny bezdrôtový zvukový systém, ktorého navrhnutie zverila spoločnosť AwoX do rúk odborníkom firmy Cabasse. O excelentnú hudobnú reprodukciu s celkovým hudobným výkonom 80W, sa starajú dva stredo-výškové meniče s výkonom 2×20 W a jeden basový menič s výkonom 40W. AwoX StriimSOUND navyše poteší luxusným spracovaním a telom z lešteného hliníka. Výhodou je ovládanie cez Android či iOS aplikácie, streamovanie hudby vrátane formátu FLAC je možné vďaka Wi-Fi či Bluetooth, nechýba ani DLNA. Čo si však rozhodne na našom stánku pozrite je prepojenie reproduktora s hrajúcimi žiarovkami AwoX vďaka špeciálnej aplikácii výrobcu.

AwoX StriimSOUND

AwoX StriimLIGHT WiFI Color

Už ste videli naživo žiarovky, ktoré hrajú? Žiarovky AwoX StriimLIGHT WiFI Color sú inteligentné úsporné LED žiarovky s integrovaným reproduktorom. Žiarovku jednoducho zaskrutkujete do štandardnej pätice E27 a môžete ju ovládať cez WiFi a aplikáciu priamo vo vašom smartfóne. Samozrejmosťou je okrem prehrávania zvuku aj možnosť jednoduchej zmeny farby svetla. Žiarovky navyše môžete navzájom prepájať, čím si jednoducho a rýchlo ozvučíte celý byt, dom, reštauráciu či kancelárske priestory a dokonca sú kompatibilné aj so systémom AwoX StriimSOUND.

AwoX StriimLIGHT WiFI Color

AwoX StriimLIGHT mini Color

Na to, aby ste si ozvučili domácnosť nemusíte využiť len Wi-Fi žiarovky. Veľmi dobrou voľbou sú Bluetooth žiarovky AwoX StriimLIGHT mini Color, ku ktorým je dokonca dodávané samostatné diaľkové ovládanie. Výhodou je pätica E14 aj pre menšie lampy a taktiež možnosť jednoducho zmeniť intenzitu podsvietenia hrajúcej žiarovky.

AwoX StriimLIGHT mini Color

Potešíme vás aj súťažou priamo na výstave.

Vyhrať priamo na našom stánku TECHBOX/AwoX budete môcť aj inteligentnú farebnú Bluetooth žiarovku AwoX StriimLIGHT Color. Tú môžete plnohodnotne ovládať cez váš smartfón a okrem toho, že si môžete meniť farby v miestnosti, budete nadšení zo zvuku hrajúcej žiarovky. Nebude chýbať ani možnosť vyhrať ročné predplatné časopisu TECHBOX.

Zdroj | Awox

Už teraz sa na vás tešíme počas víkendu 24. a 25. októbra 2015 v priestoroch hotela Crowne Plaza od 10.00 do 18.00 hod.