Reklama
Správa dňa

Xiaomi 14 Ultra bude mať veľký 1-palcový senzor Sony LYT900

25 správ

Včerajší globálny výpadok komunikačnej služby Skype, o ktorom sme vás inforomovali trval nakoniec takmer 16 hodín. Nejedná sa však o prvý dlhý výpadok služby, Skype už zažilo jeden 48 hodinový a jeden 24 hodinový výpadok služby. Čo výpadok spôsobilo zatiaľ Microsoft neuviedol.

Zobraziť celú správu

Google aktualizoval svoju aplikáciu Gmail, v ktorej pribudlo šikovné tlačidlo na blokovanie ľudí, od ktorých nechcete dostávať napríklad otravné reťazové e-maily. Okrem toho pribudla aj možnosť rýchleho odhlásenia sa z odoberania reklamných e-mailov bez opustenia aplikácie.

Gmail Block

Zobraziť celú správu

Tešíte sa na prvé BlackBerry s Androidom, ktoré svet pozná ako BlackBerry Venice? Ak áno, môžete si ho pozrieť na nasledujúcom videu v plnej kráse.

https://youtu.be/a2-bR5zFbzw

Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Obchod Google Play čoskoro prinesie nový systém hodnotenia aplikácií. Na túto skutočnosť upozornil server AndroidPolice.com. Nové hodnotenie už nebude predstavovať neprehľadné hviezdičky, ale číselné hodnotenie, podľa ktorého okamžite uvidíte presné hodnotenie aplikácie.

Zdroj | AndroidPolice
Zobraziť celú správu

Ste majiteľom fitness hodiniek Fitbit Surge? Potom určite aktualizujte svoje hodinky na najnovšiu verziu softvéru. Tá totiž prináša okrem notifikácií o trase, vzdialenosti a plnení cieľov aj lepšiu výdrž, čo určite ocení nejeden majiteľ týchto hodiniek.

Zdroj | Fitbit
Zobraziť celú správu

Netgear predstavil nový Wi-Fi router. Model D7800 je prvým ADSL/VDSL modemom/routerom na trhu, ktorý podporuje novú technológiu Wave 2 Wi-Fi a unikátnu funkciu Multi-User MIMO. Maximálna teoretická prenosová rýchlosť tohto routra činí 2,53 Gb/s.

Zdroj | Netgear
Zobraziť celú správu

Xiaomi sa nezdá! Na domácom čínskom trhu spúšťa virtuálneho operátora s neskutočnými cenami. Za 1 minútu hovoru, 1 SMS alebo 1 MB dát zákazníci zaplatia 0,10 CNY (čínsky yaun), čo je v prepočte neuveriteľných 0,014 €!

Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Google má novú appku Google Wallet. Takto jednoducho si predstavuje jej fungovanie v praxi. U nás si ju ešte neužijeme, funguje len v USA.

https://www.youtube.com/watch?v=LnmjINN9Z1A

Zobraziť celú správu

Samsung si stále nedá pokoj. Opätovne si uťahuje z iPhonu v trojici nových reklám na svoje nové modely

https://youtu.be/hmT0WGVjT4M

https://youtu.be/OaANJbTFmyw

https://youtu.be/tgmhi0Vi9oo

Zobraziť celú správu

Smart hodinky Omate TS+ pracujú na OS Android 5.1, majú slot na 3G SIM kartu a 1,54″ displej s rozlíšením 320 x 320 px. Ich cena je stanovená na 169 $. Globálny predaj vraj začne v novembri. Výrobca hodinky predstavil veľmi jednoducho, cez svoj Facebook.

Zobraziť celú správu

Apple vraj plánuje uverejniť nového smajlíka. Informáciu priniesol zakladateľ Emojipedie Jeremy Burge, ktorý smajlíka objavil v beta verzii iOS 9.1 a OS X 10.11.1. Apple nového smajlíka nazýva „oko v bubline“, zatiaľ však nie je jasné aký bude jeho význam.

Apple smajlik oko v bubline

Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.