Reklama
Správa dňa

Tesla má pripravené nové kryty kolies na Cybertruck

13 správ

Google prináša späť skupinové ovládače reproduktorov. V roku 2022 Google prehral patentový prípad spoločnosti Sonos a namiesto zaplatenia licenčného poplatku Google túto možnosť odstránil. Táto funkcia je späť v systéme Android 15 Beta 2.

Zobraziť celú správu

Útočníci aktuálne zneužívajú najmä otvorené presmerovanie a falošné faktúry. Cielenie na firmy s pomocou falošných faktúr je jedným z najstarších trikov, ale môže byť stále veľmi účinný. Zamestnanci finančných oddelení sú na prijímanie faktúr cez e-mail zvyknutý, takže je často pravdepodobné, že ich naozaj otvoria.

Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Ďalšie Call of Duty sa dostane na Game Pass v deň vydania. Týmto krokom sa Microsoft snaží výrazne zvýšiť počet predplatených služby Game Pass. Titul dorazí niekedy koncom aktuálneho roka. Po uzavretí akvizície Activision Blizzard sa na Game Pass dostala iba hra Diablo IV.

Zobraziť celú správu

Cena procesoru Qualcomm Snapdragon 8 Gen 4 sa údajne zvýšila. Ten podľa všetkého využíva 3-nanometrový výrobný proces TSMC. Cena je ale oproti minulej generácii vyššia, čo v konečnom dôsledku ovplyvní ceny vlajkových lodí.

Zobraziť celú správu

CMF Phone (1) bude prezlečený Nothing Phone (2a). Technická vzorka smartfónu CMF s číslom modelu A015 má rovnaké parametre ako Nothing Phone (2a), ale predpokladá sa, že prinesie odlišný dizajn. Smartfón by mal byť uvedený na trh v júli.

Zobraziť celú správu

SpaceX demonštrovalo svoj prvý telefonický videohovor cez Starlink bez špeciálneho hardvéru. SpaceX a T-Mobile spoločne oznámili plány na spustenie pokrytia satelitmi založenými na Starlinku ešte v júli 2023.

Zobraziť celú správu
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.