Reklama
Správa dňa

Thule sťahuje viacero detských sedačiek, použité chemikálie sú toxické

33 správ

Blíži sa zima, bude treba rukavice. Kde inde by však mohli vzniknúť takéto šialené kúsky, ak nie v Japonsku. Rukavice s mačkami, ktorých chvost je ukazovák majú samozrejme aj končeky prstov vhodné na ovládanie kapacitných dotykových displejov. Ich cena je okolo 32 €.

Zdroj | Nekobu

 

Zobraziť celú správu

Silné slová z Anglicka. Podľa Jamesa Dysona, špičkového technika, vynálezcu a tvorcu unikátnych domácich spotrebičov, nemecký Bosch podvádza ako VW. Len trochu inak, v testoch účinnosti svojich vysávačov, informuje The Telegraph.

Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Fujifilm predstavil šikovný 35 mm objektív Fujinon XF 35mm f/2 R WR odolný voči poveternostným vplyvom. Je zložený z 9 členov v 6 skupinách vrátane 2 ED skiel a má len 170 gramov. 35 mm pre CSC fotoaparáty s X bajonetom znamená 53 mm (po prepočte na kinofilm). Mal by stáť okolo 410 €.

Zdroj | Fujifilm

 

Zobraziť celú správu

Canon predstavil špičkovú fototlačiareň pre „domácnosti“. ImagePROGRAF PRO-1000 má až 18 432 trysiek, 11 farebných zásobníkov LUCIA PRO a množstvo softvéru pre čo najdokonalejšie fotografie. Vie pritom tlačiť až do rozmeru A2 a s rozlíšením 1 200 dpi. Jej cena je vcelku prijateľných cca 1 200 €.

Zdroj | Canon
Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Divízia satelitného televízneho vysielania UPC DTH, ktorá je známa ako poskytovateľ služieb satelitnej televízie v strednej a vo východnej Európe (pod značkou freeSAT na Slovensku a v Českej republike, UPC Direct v Maďarsku a FocusSat v Rumunsku), dnes oznámila, že dosiahla métu 800-tisíc zákazníkov. Od roku 2010 ide o viac ako 60-percentný nárast.

Zobraziť celú správu

Transcend rozširuje svoju ponuku pamäťových kariet o model CFX 700 CFast 2.0, ktorý prináša spojenie štandardu CFast 2.0 a rozhrania SATA III. Vďaka tomu umožňujú karty čítanie rýchlosťou až 530 MB/s, čo sa hodí najmä profesionálom. Karty budú v kapacite 16 GB (139 €) a 32 GB (339 €).

Zdroj | Transcend
Zobraziť celú správu

Trust predstavil novú tenkú multimediálnu klávesnicu pre iPad a iPhone, ktorá kopíruje dizajn produktov tejto spoločnosti. Klávesnica Trust Multimedia kayboard for iPad & iPhone sa k zariadeniu pripája pomocou Lightning káblu a v predaji bude za 59,99 €.

Zdroj | Trust
Zobraziť celú správu

Zákazníci Telekomu môžu svoju spokojnosť so službami operátora vyjadriť aj pomocou aplikácie Staffino. Telekom sa tak stáva prvým slovenským operátorom, ktorému je možné pripomienky a pochvaly zasielať pomocou tejto aplikácie.

Zobraziť celú správu

Spoločnosť UPC, známy káblový operátor začne poskytovať bezplatné internetové kurzy pre seniorov už aj v Nitre a Košiciach. Cieľom kurzov je pomôcť seniorom vo veku nad 60 rokov získať základné zručnosti pri využívaní internetu. Doposiaľ sa tieto kurzy organizovali iba v Bratislave.

Zobraziť celú správu

Ako informoval server GSMArena, Samsung pravdepodobne pracuje na novom Android smartfóne, ktorý by mal mať véčkovú konštrukciu. V benchmarku GFXBench sa totiž objavilo tajomné zariadenie Samsung SM-W2016, ktoré by sa malo na trh dostať niekedy v priebehu budúceho roka, ako Samsung Galaxy Golden 3.

Zdroj | GSMArena
Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

TESLA Múzeum ukáže na Výstave audio, video, domáce kino 2015 kazetové magnetofóny TESLA. Po minuloročnej expozícii cievkových magnetofónov bol výber do tohtoročnej expozície jasný. Chronológia ukázala prstom na kazetové magnetofóny. A tak tesláci do expozície chystajú cez 30 krásnych kazetových TESLA exponátov, ktoré vyrábala TESLA Pardubice, Přelouč, Liberec, Litovel a Bratislava.

Zdroj | TESLA Múzeum
Zdroj | TESLA Múzeum
Zobraziť celú správu

Facebook spúšťa dnes očakávanú funkciu Instant Articles, teda čítanie online článkov priamo v aplikácii sociálnej siete. V súčasnosti môžu články z množstva svetových médií čítať iba používatelia aplikácie Facebook pre iOS smartfóny. Aktualizácia pre Android zariadenia bude dostupná neskôr v tomto roku.

https://vimeo.com/142956439

Zobraziť celú správu

Nová verzia grafického prostredia MIUI 7 od Xiaomi bude verejne dostupná pre podporované zariadenia už budúci utorok 27. októbra. Aktualizácia by mala na zariadenia doraziť ako OTA. Podporovanými smartfónmi sú Xiaomi Mi 4i, Mi 3, Redmi 2, Redmi Note Pro, Mi 4, Mi Note, Mi Note Pro a Redmi 1S.

Zdroj | Xiaomi
Zobraziť celú správu

Vyzerá to tak, že auto, na ktorom sa bude priamo podieľať Apple, alebo bude doslova jeho výrobcom sa čoskoro môže stať skutočnosťou. Apple CEO Tim Cook sa počas konferencie WSDJLive 2015 vyjadril, že je jasne vidieť to, ako sa softvér stáva neoddeliteľnou súčasťou áut budúcnosti, a že v tomto odvetví nastanú čoskoro veľké zmeny.

Zobraziť celú správu

Google Photos presiahli podľa poslednej správy vyhľadávacieho giganta 100 miliónov aktívnych používateľov mesačne po piatich mesiacoch od spustenia služby. Google však zverejnil aj zaujímavosti, ako napríklad to, že ľudia najčastejšia fotia psov a medzi najfotografovanejšie miesta patrí Paríž, New York a Barcelona.

Zobraziť celú správu

Spoločnosť TP-Link uviedla na náš trh nový router Archer C2600, ktorý okrem nového štandardu Wi-Fi 802.11ac ponúkne aj technológiu Multi-User MIMO. Tá umožňuje plnou rýchlosťou obslúžiť viac mobilných zariadení súčasne. Jeho odporúčaná koncová cena je 240 €.

Zdroj | TP-Link
Zobraziť celú správu
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.