Reklama
Správa dňa

Xiaomi 14 Ultra bude mať veľký 1-palcový senzor Sony LYT900

16 správ

Apple počas odovzdávania cien Emmy ukázal aj svoju novú reklamu na Apple Music, ktorá ukazuje niektoré z funkcií tejto služby. Hlavnými hviezdami tejto reklamy sú výhradne ženy. Nájdete v nej herečky Kerry Washington a Taraji P. Henson, spolu so speváčkou Mary J. Blige.

Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Keď Canon predstavil svoju kameru ME20F-SH s hodnotou ISO 4 milióny vzbudila obrovský záujem. Teraz si môžete pozrieť kvalitu záberov tejto kamery, ktoré zverejnila nórska spoločnosť AURORA Skycam. Práve táto spoločnosť totiž ako prvá použila novú kameru od Canonu pre zachytenie polárnej žiary za slabého osvetlenia.

Zobraziť celú správu

Štart Apple iOS 9 je možné považovať za najúspešnejší v histórii tohto mobilného operačného systému. Za tri dni od oficiálneho spustenia je podľa Apple nová verzia nainštalovaná na viac ako 50 % kompatibilných zariadení. Podľa viceprezidenta spoločnosti sa jedná o najrýchlejší štart akéhokoľvek softvéru, ktorý Apple kedy vytvorilo.

apple_ios_9_28

Zobraziť celú správu

TRANSCEND má novú osobnú kameru, ktorá je určená pre políciu a ochranku. DrivePro Body 10 je odolná voči vode, nárazom a v noci si pomáha infračerveným prisvetlením.

Transcend DrivePro Body 10 01

Zobraziť celú správu

Portál Business Insider uverejnil zoznam aplikácií z App Store, ktoré boli infikované malwarom XcodeChost. Patria sem aplikácie ako WeChat, AngryBirds 2, China Unicom Mobile Office, OPlayer a iné. Kompletný zoznam aplikácií nájdete tu

Zobraziť celú správu

Slovak Telekom bude kompletne zabezpečovať technológie v pozadí satelitnej služby Nová DIGI českej spoločnosti DIGI Czech Republic. Nová služba bude spustená 1. októbra.

Zobraziť celú správu

Apple a Samsung pripravujú leasing (splátkový predaj) pre svoje smartfóny. Apple ho ohlásilo už pri uvedení iPhone 6S a Samsung podobné riešenie podľa Forbes tiež pripravuje. Toto riešenie bude najprv dostupné v USA, ale možno sa ho dočkáme aj inde na svete. Ceny vlajkových lodí totiž za posledné roky poriadne stúpli.

Zobraziť celú správu

V Apple App Store sa objavilo niekoľko škodlivých aplikácií. Podľa rôznych zdrojov sa jednalo o 39, v niektorých prípadoch až o 344 aplikácií, ktoré obsahovali škodlivý kód XcodeGhost. Apple však už spomínané aplikácie z obchodu odstránil. Ako informoval Reuters, problém vznikol použitím Xcode z neoficiálnych zdrojov čínskymi vývojármi.

Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Ak je toto skutočne nová verzia nositeľného zariadenia od Microsoftu, potom to vyzerá tak, že by sa konečne mohlo jednať o zariadenie, ktoré by ľudia aj radi nosili.

Foto | microsoftinsider.es
Zobraziť celú správu
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.