Reklama
Správa dňa

Tesla má pripravené nové kryty kolies na Cybertruck

12 správ

Raketa New Shepard spoločnosti Blue Origin odštartovala po dvojročnej prestávke. Medzi šiestimi pasažiermi bol aj bývalý sochár a pilot amerického letectva afroamerického pôvodu Ed Dwight, ktorý sa stal doposiaľ najstarším človekom vo vesmíre.

Zobraziť celú správu

Honda predstaví koncept kamiónu s vodíkovým palivovým článkom triedy 8. Koncept poháňajú tri nové systémy palivových článkov Honda. Stane sa tak už 20. mája na výstave Advanced Clean Transportation Expo.

Zobraziť celú správu

Doogee predstavil odolnú vlajkovú loď DK10. Tá má skutočne robustný dizajn s hmotnosťou 304 gramov s certifikáciami IP68, IP69K a MIL-STD-810H. Vpredu je 6,67-palcový AMOLED displej so 120 Hz a procesor MediaTek Dimensity 8020. Cena je 545 eur.

Zdroj | Doogee
Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Novoobjavená exoplanéta SPECULOOS-3 b je vo veľkosti Zeme. Je ale vzdialená približne 55 svetelných rokov. Okolo svojej hostiteľskej hviezdy sa otočí raz za 17 hodín. Daná hviezda ale prežije Slnko o 100 miliárd rokov.

Zobraziť celú správu

Gemini 1.5 Pro spúšťa vo viacerých službách bočný panel. Tento panel, ktorý je teraz k dispozícii v Dokumentoch, Tabuľkách, Prezentáciách a Disku Gmail, ponúka väčšie kontextové okno umožňuje analyzovať viac informácií.

Zobraziť celú správu

Netflix sa stáva reklamnou spoločnosťou. Mesačný program podporovaný reklamami údajne získal 40 % nových registrácií. Microsoft už nebude jediným reklamným technologickým partnerom Netflixu, pretože streamovacia platforma začne spolupracovať aj s inými spoločnosťami.

Zobraziť celú správu

Orange opäť rozšíril svoju ponuku zariadení o ďalšie modely smartfónov a televízorov. Do portfólia nášho operátora prichádza Samsung Galaxy A35 5G 128 GB, Samsung Galaxy S24 Ultra 5G 256 GB, Samsung Galaxy S23 5G 128 GB a dostupný Xiaomi Redmi 13C 5G 128 GB. Orange rozširuje svoju ponuku o dva modely Smart TV Samsung: UE55DU7172UXXH s 55″ a UE43DU7172UXXH so 43″ obrazovkou. Oba modely majú dynamický AMOLED displej s vysokým rozlíšením. Všetky zariadenia môžete získať s Paušálmi Plus, Yoxo Paušálom; Pro Biznis paušálmi za zvýhodnené cenný, ale i na splátky od 1 €.

Zobraziť celú správu
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.