Reklama
Správa dňa

Fiat 500e bude v roku 2024 testovať technológiu výmenu batérii

12 správ

SpaceX a Vast majú za cieľ byť prvými, ktorí postavia súkromnú vesmírnu stanicu. SpaceX použije raketu Falcon 9 na vyslanie hlavného modulu stanice, Haven-1, na nízku obežnú dráhu Zeme už v auguste 2025. K nemu sa neskôr pripojí väčší modul Vast-1, po ktorom bude nasledovať vesmírna loď Crew Dragon so štyrmi astronautmi.

Zobraziť celú správu

Holografický projekt Google Project Starline získal významné vylepšenia. Spoločnosť na konferencii Google I/O potichu oznámila, že vyrobila nové prototypy stánku Starline, ktoré sú menšie a ľahšie sa nasadzujú. Zážitok však stále má od dokonalosti ďaleko.

Zobraziť celú správu

Pozrite sa na veľkostné porovnanie aktuálnych modelov radu Google Pixel. Skladací Pixel Fold je v zatvorenom stave najmenší, pretože jeho vonkajší displej má len 5,8-palca. Pixel 7a má 6,1-palcový displej, Pixel 7 6,2-palcový a Pixel 7 Pro má uhlopriečku 6,7-palca.

Zdroj | Google
Zobraziť celú správu

V apríli sa u operátora 4ka najviac darilo smartfónu Xiaomi 13. Nasledoval Samsung Galaxy A54 5G, POCO X5 Pro 5G, iPhone 14, POCO X4 Pro 5G, iPhone 14 Pro, Motorola moto g82 5G, Redmi Note 12 5G, iPhone 13 a desiatku uzatvára Motorola edge 30 fusion.

Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Automobilka Honda predstavila nový model CR-V. Novinka je širšia, dlhšia a vyššia, ponúka viac vnútorného priestoru pre cestujúcich, konkrétne je tu o 16 mm viac miesta na nohy vzadu a o 18 % väčší objem batožinového priestoru.  Plug-in hybridná verzia dokáže čisto na elektrinu prejsť až 82 kilometrov.

Zdroj | Honda
Zobraziť celú správu

Elektromobily NIO poháňané polovodičovými batériami prídu už toto leto. Podľa podania na čínskom ministerstve priemyslu a informačných technológií má NIO v úmysle predať tri existujúce modely elektromobilov s rozšírenými kapacitami batérií, ktoré im poskytne vývojár polovodičových batérií WeLion.

Zobraziť celú správu

Unikli fotografie pripravovaného elektromobilu Volvo EX30. Pôjde o malé mestské SUV, pričom odhadovaný dojazd môže byť okolo 480 km. Volvo EX30 bude celosvetovo uvedené na trh 7. júna 2023.

Zobraziť celú správu

Apple plánuje uviesť na trh iPhony s microLED displejom. Podľa kórejských obchodných médií Apple začne najskôr vybavovať microLED panelmi sériu Watch Ultra, rovnako ako to urobil počas prechodu na OLED obrazovky.

Zobraziť celú správu

Casio predstavilo hybridné hodinky DW-H5600, ktoré preberajú veľa funkcií z tých, čo sa používateľom páčilo na modeli na H2000, no sú vložené do klasického puzdra G-Shock. Majú ikonický 8-uholníkový tvar pôvodného modelu G-SHOCK, ten je v hybridnej verzii dodávaný vo veľkosti, ktorá umožňuje pohodlné nosenie na zápästí zmenšením veľkosti batérie a zoštíhlením displeja a to aj pri použití nového optického snímača a solárnym panelom.

Zobraziť celú správu
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.