Reklama
Správa dňa

Batérie v iPhonoch 15 majú dvojnásobnú životnosť

14 správ

ESET odhalil vypínač, ktorý znefunkčnil obávaný IoT botnet Mozi. Napriek drastickému zníženiu funkčnosti si boty Mozi zachovali svoju prítomnosť, čo naznačuje, že ide o zámerné a premyslené odstránenie.

Zobraziť celú správu

Samsung budúci rok zrejme uvedie na trh skladacie smartfóny strednej triedy. Smartfóny TECNO a Motorola sa líšia od skladacích vlajkových lodí tým, že ponúkajú procesor strednej triedy, žiadne bezdrôtové nabíjanie, žiadnu vodeodolnosť, malé externé displeje a priemerné fotoaparáty.

Zobraziť celú správu

Motorola oslavuje 10. výročie rodiny moto g s 200 miliónmi predaných kusov. Dnes spoločnosť Motorola tvrdí, že táto desaťročná cesta nanovo definovala samotný koncept smartfónov strednej triedy.

Zobraziť celú správu

Už ste videli naše nové YouTube video o Lexus LC 500? Lexus LC je ukážkou, ako môže vyzerať sen aj v skutočnosti. Kupé, do ktorého ak si raz sadnete, už ste svoji! Dizajn je nadčasový a zážitok z jazdy neopakovateľný.

Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

WhatsApp môže začať zobrazovať reklamy pri otvorení stavu niekoho iného. Spoločnosť túto myšlienku preskúmala už v roku 2020. V tom čase sa rovnaký nápad stavových reklám objavil na stretnutiach za zatvorenými dverami.

Zobraziť celú správu

Disney+ a Hulu sa spájajú do jednej aplikácie. Zjednotená aplikácia bude dostupná v beta verzii budúci mesiac, pričom oficiálne spustenie bude nasledovať na jar 2024. Disney v októbri zvýšil cenu Disney+ aj Hulu v snahe priniesť vyššie príjmy.

Zobraziť celú správu

Značka Opel predstavuje nové úžitkové vozidlo Combo. Je okamžite rozpoznateľný vďaka svojej charakteristickej maske Vizor a maticovými svetlometmi Intelli-Lux LED. Na jedno nabitie dokáže prejsť 330 kilometrov.

Zdroj | Opel
Zobraziť celú správu

Smartfóny Samsung budú schopné prekladať hovory v reálnom čase. Galaxy AI prinesie do smartfónov spoločnosti nové funkcie. Tá umožní používateľom prekladať telefonický hovor v reálnom čase pomocou textových aj zvukových prekladov.

Zobraziť celú správu

Nový monitor Philips 49B2U5900CH je vybavený SuperWide displejom s pomerom strán 32:9 (uhlopriečka 48,8″) a prináša nové funkcie, ako je podsvietenie Busylight, či výklopný háčik na sluchádlá, ktoré doteraz neboli v monitoroch Philips k dispozícii. Novinka, primárne určená pre kancelársku prácu, bude dostupná od polovice novembra za 1 199 €.

Zdroj | Philips
Zobraziť celú správu

Ani sa to nezdá a už tu máme druhý novembrový týždeň. Vianoce naozaj klepkajú na dvere a s tým aj spojená milá „povinnosť“ obdarovať najbližších. Ako ste na tom vy? Už viete čo, komu a kde kúpite? V prípade, že uvažujete nad kúpou inteligentných hodiniek, ste na správnom mieste. Pozrite si 5 našich redakčných tipov na to najlepšie, čo môžete aktuálne kúpiť.

Zdroj | Daniel Korpai/Unsplash
Zobraziť celú správu

Najnovšie 16″ modely MacBookov Pro Apple s procesorom M3 sa dokážu rýchlo nabíjať 140 W cez USB-C pomocou 240 W USB-C kábla. Táto aktualizácia sa vzťahuje iba na väčšie modely, pretože 14″ Macy sa môžu rýchlo nabíjať pomocou 96 W nabíjačky.

Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.