Reklama
Správa dňa

Batérie v iPhonoch 15 majú dvojnásobnú životnosť

14 správ

Google by mohol pracovať na četbotovi v rámci aplikácie Mapy. Kód v najnovšej beta verzii to naznačuje. Je však možné, že predpovedané funkcie sa nemusia dostať do verejného vydania. Nie je však žiadna zmienka o AI, takže to nevyzerá ako generatívny četbot AI.

Zobraziť celú správu

Apple opravuje problém s vybíjaním batérie u Apple Watch. Apple vydal aktualizáciu WatchOS 10.1.1 pre majiteľov Apple Watch, pričom web spoločnosti potvrdzuje, že táto aktualizácia rieši sťažnosti na rýchle vybitie batérie.

Zobraziť celú správu

Markíza odstúpila od zmlúv s operátormi ANTIK a DSI DATA. Dôvodom odstúpenia od zmlúv je pretrvávajúce nedodržiavanie zmluvných podmienok zo strany spoločností, ktoré porušuje zmluvné pravidlá týkajúce sa našich televíznych staníc v ich ponukách pre zákazníkov. Novinka začne platiť od 30. novembra 2023.

Zobraziť celú správu

ESA zverejnila prvé zábery z európskeho vesmírneho teleskopu Euklides. Na jednom zo zverejnených obrázkov je skupina 1 000 galaxií vzdialených 240 miliónov svetelných rokov v pozadí s ďalšími vyše 100 000 galaxiami.

Zdroj | ESA
Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Hollywoodske štúdiá chcú údajne recyklovať podobizne mŕtvych hercov pomocou AI bez povolenia rodiny. Dohoda navrhnutá štúdiami by vyžadovala, aby zaplatili za naskenovanie podobizní účinkujúcich zo zoznamu bez toho, aby platili za ich použitie alebo opätovné použitie. To im v podstate dáva večné práva na ich podobizne.

Zobraziť celú správu

Apple pracuje na novej technológii batérií. Cieľom je zvýšenie výdrže a rýchlosti nabíjania. Technologický gigant experimentuje s novými materiálmi pre katódy. iPhony s novou technológiou batérií budú spustené už v roku 2025.

Zobraziť celú správu

Bezdrôtové nabíjanie v BMW už iPhone 15 nezničí. iOS 17.1.1 obsahuje opravu nepríjemnej chyby, ktorá narušila Apple Pay a niektoré funkcie NFC na zariadeniach iPhone 15 po nabití pomocou bezdrôtových nabíjačiek do auta od BMW.

Zobraziť celú správu

Google opravil závažnú chybu v systéme Android 14. Tá niektorým používateľom s viacerými účtami zablokovala miestne úložisko ich zariadenia. Ovplyvnila viacero zariadení od Pixel 4 až po najnovší Pixel 8.

Zobraziť celú správu

Orange prináša viacero noviniek, ktoré už reflektujú blížiace sa sviatky. Zaujme najmä ponuka „trojičiek“. Skladá sa zo smartfónu Motorola Edge 40 Neo, tabletu Lenovo Tab M8 a smartfónu Motorola G14 v celkovej cene 449 €. Motorola Edge 40 Neo vyniká skvelou kamerou, elegantným dizajnom a je vodeodolná (IP68). Dlhú výdrž zabezpečí 5 000 mAh batéria s rýchlym 68 W nabíjaním. Tablet Lenovo poteší svojou multifunkčnosťou, 8″ displejom, výborným zvukom a dlhou výdržou. Tretie zariadenie v balíčku, smartfón Motorola G14 s možnosťou Dual SIM, zvukom Dolby Atmos a 5 000 mAh batériou, príde vhod hlavne tým, ktorí preferujú väčšiu obrazovku.

Zdroj | Orange
Zobraziť celú správu

Magic Dock je jedným z najzaujímavejších nových produktov od Tesly. Nabíjacia stanica vyzerá normálne a môžu ju bežne používať majitelia elektromobilov Tesla. Ak ju chce použiť majiteľ iného elektromobilu ako Tesla, stačí odomknúť Magic Dock a ten sa automaticky pripojí ku konektoru, aby sa z neho stal CCS adaptér.

Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.