Reklama
Správa dňa

Tesla má pripravené nové kryty kolies na Cybertruck

12 správ

Nothing poodhalil dizajn smartfónu CMF Phone 1. Podľa únikov bude mať vo výbave 6,7-palcový OLED displej so 120 Hz, procesor MediaTek Dimensity 7200 a 5 000 mAh batéria spolu s 33-wattovým drôtovým nabíjaním. Smartfónu by sme sa tak mohli dočkať už v najbližšom čase.

Zobraziť celú správu

Instagram testuje nepreskočiteľné reklamy. Hovorca spoločnosti Meta povedal, že spoločnosť vždy testuje formáty, ktoré môžu priniesť hodnotu pre inzerentov a poskytne aktualizácie, ak tieto testy povedú k akýmkoľvek formálnym zmenám.

Zobraziť celú správu

MrBeast je teraz najväčším kanálom YouTube. Aktuálne má kanál 270 miliónov odberateľov. Kanál MrBeast sa v posledných rokoch značne rozrástol, pretože neustále zvyšoval svoju produkciu a robil zaujímavejší obsah.

Zobraziť celú správu

Google čelí vážnym obvineniam z porušenia súkromia. V rokoch 2013 až 2018 spoločnosť zhromažďovala a ukladala údaje z aplikácií od Waze cez YouTube až po AdWords. Google bol v poslednej dobe pod paľbou pre podobné incidenty zahŕňajúce odhalenie citlivých informácií.

Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Datart a NAY sa oficiálne spoja. Spojením príde k zjednoteniu predajní na Slovensku pod značku NAY a v Českej republike pod značku Datart. Avizované spojenie neovplyvní platné zmluvné záväzky, vrátane reklamácií.

Zobraziť celú správu

Nový model od Bugatti dostane 8,3-litrový motor s výkonom až 1 800 koní. Maximálna rýchlosť by mala byť pritom až 550 km/h. V osemstupňovej dvojspojkovej prevodovke má byť údajne umiestnený jeden elektromotor s výkonom 340 koní, ďalšie dva elektromotory s rovnakým výkonom poháňajú predné kolesá.

Zobraziť celú správu

Občianske združenie Preventista pripravilo tretiu časť úspešnej Učebnice informačnej bezpečnosti pre stredné odborné školy a gymnáziá. Učebnica vznikla s cieľom poskytnúť stredoškolákom kvalitný študijný materiál, z ktorého môžu čerpať počas vyučovania o témach IT bezpečnosti aj v rámci medzipredmetovej výuky. Nosnými témami tretej časti učebnice sú otázky riadenia rizík, problematika cloudových technológií so zreteľom na bezpečnosť, OWASP (Open Web Application Security Project) top 10 s využitím na penetračné testovanie a sociálne inžinierstvo. Knihu symbolicky pokrstila Lucia Marková, správkyňa Nadácie ESET, ktorá podporila vydanie učebnice.

Zdroj | ESET

Zobraziť celú správu
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.